MO-Call na ponad 1000 modelach telefonów

07-11-2008, 10:30

MO-Call, darmowa mobilna aplikacja, umożliwiająca tanie rozmowy międzynarodowe z telefonów komórkowych, stworzona przez Morodo, jest już dostępna na ponad 1000 modelach telefonów komórkowych pochodzących od ponad 30 producentów.

MO-Call to aplikacja, która po zainstalowaniu oraz aktywowaniu na telefonie komórkowym, przechwytuje rozmowy międzynarodowe oraz łączy je z zagranicznymi numerami po niższych kosztach. Aplikacja ściągnięta na telefon oraz zminimalizowana, pozwala na wybieranie numeru bezpośrednio z listy kontaktowej lub wykazu ostatnich rozmów.

MO-Call jest kompatybilne z technologią Java, Symbian, Windows Mobile oraz RIM. Działa na telefonach producentów, między innymi takich jak: Amoi, HP, HTC, i-mate, Motorola, O2, Orange, Palm, Nokia, Sony, LG, Samsung, Qtek, Toshiba i Vodafone. MO-Call jest również dostępne dla posiadaczy Blackberry, Windows Mobile Smartphone, iPhone oraz urządzeń Pocket PC GSM.

W ramach usługi MO-Call Home można dzwonić do ponad 200 krajów świata, zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe. Z kolei MO-Call World pozwala na zredukowanie kosztów roamingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy ustawić w aplikacji tryb MO-Call World. Jeśli użytkownik wprowadzi zagraniczny numer, z którym chce się połączyć oraz lokalny numer stacjonarny lub komórkowy, z którym rozmowa ma zostać połączona, wówczas aplikacja umożliwi połączenie rozmowy między wybranymi numerami.

Wszyscy nowi użytkownicy MO-Call otrzymują darmowy kredyt wartości 2.5 GBP, 3.5 Euro lub 5 USD (w zależności od miejsca zamieszkania) na przetestowanie usługi. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na www.mo-call.com/pl oraz ściągnąć aplikację na komórkę.


Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy