Kod źródłowy Androida 4.0 już dostępny

15-11-2011, 10:51

Deweloperzy mogą już rozpoczynać tworzenie nieoficjalnych wydań systemu, które są coraz chętniej wykorzystywane przez użytkowników.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Na stronie Android Building Google Groups ogłoszono, że kod źródłowy Androida 4.0 Ice Cream Sandwich dostępny jest już dla wszystkich zainteresowanych deweloperów. 

Czytaj także: Kindle Fire zainteresowało deweloperów

Według serwisu AndroidAndMe to tylko kwestia czasu, kiedy udostępnione zostaną pierwsze nieoficjalne modyfikacje systemu. Największa grupa użytkowników czeka na rozwiązanie CyanogenMod, jednak dostępność źródeł nowej wersji platformy oznacza również, że wkrótce powinna pojawić się także oficjalna aktualizacja dla Nexusa S.

Jak poinformował Jean-Baptiste pracujący w Google'u, programistom udostępniony zostanie Android 4.0.1, a zatem identyczny, jak w zaprezentowanym niedawno Samsungu Galaxy Nexus. Jest to jedno z najbardziej przełomowych wydań "Zielonego Robota", które dostosowano zarówno do tabletów, jak i smartfonów.

Choć do tej pory wielu użytkowników, których urządzenia nie otrzymywały oficjalnych aktualizacji, wykorzystywało tworzone przez społeczność wydania platformy, w przypadku Androida 4.0 zadanie to może być znacznie utrudnione. Google poinformował niedawno, że nawet Nexus One jest zbyt słaby od strony sprzętowej, by sprawnie obsługiwać Ice Cream Sandwich.

Czytaj także: Drogie spamrtfony coraz popularniejszeSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.