Klienci Orange będą mogli płacić za pomocą komórek

28-09-2010, 11:54

mPay S.A. i PTK Centertel Sp. z o.o. podpisały umowę na obsługę płatności mobilnych realizowanych przez klientów sieci Orange. Usługa ta będzie dostępna pod koniec bieżącego roku pod marką Płać Komórką, która jest obsługiwana przez platformę systemu mPay.

mPay S.A. jest obecny na polskim rynku od prawie 3 lat i od początku aktywnie uczestniczy we wszystkich najważniejszych inicjatywach mających na celu rozwój i popularyzację płatności za pomocą telefonu komórkowego.

>> Czytaj też: Płatności mobilne głównie w krajach rozwijających się

Sonda
Czy wykorzystujesz telefon komórkowy do płatności?
  • Tak i jestem zadowolony
  • Nie i nie zamierzam
  • Tak, ale nie jestem zadowolony
  • Nie, ale zamierza spróbować
wyniki  komentarze

Spółka mPay systematycznie zwiększa zasięg swoich usług i pozyskuje kolejnych partnerów. Do mieszkańców m.in. Warszawy, Krakowa, Łodzi, Ostrowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy dołączą obecnie mieszkańcy Kielc. System płatności mobilnych obsługiwany przez mPay przekroczył 180 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Klienci PTK Centertel, operatora sieci Orange już w roku 2002 mieli możliwość korzystania z płatności mobilnych przy opłatach za parkowanie. Dzięki współpracy z mPay jeszcze w tym roku będą mogli skorzystać z nowych rozwiązań o znacznie szerszym zastosowaniu. W ostatnim czasie Play uruchomił płatności mobilne dla swoich abonentów.

>> Czytaj też: Płatności mobilne: Portfel i bank w komórce

"Płać komórką" to zarządzany przez operatorów komórkowych, działający powszechnie system płatności mobilnych, obsługiwany przez platformę mPay, który umożliwia realizowanie płatności telefonem komórkowym m.in. za doładowania kart prepaid, wnoszenie opłat parkingowych oraz opłaty za bilety komunikacyjne. System umożliwia także płatności za zakupy w internecie oraz realizowanie przelewów person-to-person.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031