Jak przygotować fajne koszulki na wieczór kawalerski?

02-12-2021, 11:52

Organizujesz wieczór kawalerski swojego najlepszego przyjaciela, brata czy kolegi z pracy? Zadbaj o wyjątkową oprawę i przygotuj fajne koszulki na wieczór kawalerski. Taki element na pewno spodoba się wszystkim zaproszonym. Będziecie mogli zrobić sobie w nich pamiątkowe zdjęcie, a nawet nie rozstawać się z nimi przez cały wieczór. Warto wykonać projekt dla gości i dla głównego bohatera wieczoru, czyli przyszłego pana młodego. W końcu jego stylizacja powinna się wyróżniać. W dzisiejszym poradniku podpowiemy, jak przygotować fajne koszulki na wieczór kawalerski.

Jak przygotować fajne koszulki na wieczór kawalerski?

Po pierwsze: udaj się do sklepu po t-shirty w jednym kolorze albo zamów je online

Pierwszym etapem jest wybór koszulek. Musisz wiedzieć, ile będzie wszystkich gości na wieczorze kawalerskim, a także trafnie dobrać rozmiary. Oczywiście możesz wtajemniczyć innych gości w swoje zamiary, wtedy uzyskasz odpowiedź od razu i będziesz wiedzieć ile koszulek t-shirt w danym rozmiarze będziesz potrzebować. Możesz tez postawić na większy rozmiar, jeśli koszulki nakładane będą na wyjściowe ubrania. Warto teraz zastanowić się nad kolorem. Ponieważ na koszulce znajdzie się nadruk, to może się kojarzyć, że jedynym słusznym wyborem będzie koszulka biała, ale wcale tak nie jest, bo wszystko zależy od danego projektu. Zatem możesz najpierw wybrać projekt i do niego dopasować kolor koszulki albo uczynić dokładnie odwrotnie, czyli wybrać koszulkę i do jej kolorystyki dopasować projekt. Na pewno na kolorowych koszulkach widoczne będą ciemne napisy. Jeśli jednak chodzi o grafiki, to druk sublimacyjny pozwoli na osiągnięcie optymalnego efektu, niezależnie od koloru, wszak na koszulkę możesz wybrać jakąś fotografię dopasowaną do napisu.

Po drugie: przygotuj projekt koszulek lub zleć go firmie zajmującej się drukiem UV i drukiem sublimacyjnym

Najprostszy projekt to będzie napis na koszulce wieczór kawalerski, który może znaleźć się z tyłu, a z przodu grafika imitująca fragment smokingu z muszką. Poza napisem wieczór kawalerski warto również umieścić tam datę tego wyjątkowego wieczoru. Oczywiście grafika na wieczór kawalerski może odnosić się do udanej zabawy. Zatem na koszulce może znaleźć się kufel piwa z pianką i napis „Ekipa Pana Młodego”. Jeśli pan młody jest miłośnikiem gier to dla niego można przygotować humorystyczną koszulkę z napisem „Game over” i grafiką pada do konsoli. Jeśli nie macie żadnego oryginalnego pomysłu, to możecie zebrać kilka i zlecić wykonanie projektu firmie. Często poza wykonywaniem druków zajmuje się ona także wykonywaniem projektów od A do Z albo przynajmniej może posłużyć radą czy podsunąć jakiś pomysł. Gdy już projekt będzie gotowy pozostanie jego realizacja, czyli trwały druk sublimacyjny na koszulkach. Możesz zlecić także inne projekty, np. druk UV na płycie dibond, jeśli chcecie podarować koledze pamiątkową tablicę z wieczoru kawalerskiego.

Po trzecie: wyślij gotowy projekt i koszulki do druku

W zależności od tego czy wybierasz się do firmy, która jest dostępna na miejscu czy też chcesz zlecić usługę online. Musisz wysłać gotowy projekt, a także materiał do druku. Warto wiedzieć, że druk sublimacyjny gwarantuje uzyskanie wyrazistych kolorów, a dodatkowo jest odporny na spieranie. Zatem koszulka będzie pamiątką z wieczoru kawalerskiego na wiele lat. Druki mogą być wykonane ekologicznymi, bezwonnymi tuszami wodnymi, zatem nie ma obaw, że gdy już je odbierzesz będą miały charakterystyczny zapach druku. Co ważne wydruki mogą być zgodne ze standardem OEKO-TEX, zatem na pewno materiał nikogo nie uczuli.

Po czwarte: koszulkę dla bohatera imprezy zapakuj z prezentami, a uczestnikom wręcz je wcześniej

Gdy już będziesz wybierać się na imprezę, możesz spakować koszulkę razem z innymi prezentami dla Pana Młodego. Możecie ją mu wręczyć na początku imprezy i poprosić, by do końca już jej nie zdejmował. Każdy z Was założy podobną, po czym wykonacie sobie pamiątkowe zdjęcie i rzucicie się w wir zabawy.

Fajne koszulki na wieczór kawalerski mogą powstać z wykorzystaniem programu graficznego i firmy wykonującej druki sublimacyjne na materiałach. Taki wysiłek na pewno zostanie docenionym, a każdy uczestnik zyska świetną pamiątkę.


Źródło: Artykuł partnera
Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
fot. Ciscofot. Evolution

Tematy pokrewne:  

tag nolstag koszulkitag druk UVtag AWPtag Amin12

RSS  pit 37
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.