Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz sieci komórkowej? Sprawdź Orange Flex

02-12-2021, 10:33

Jesteś jednoosobową firmą i szukasz idealnie dopasowanej oferty komórkowej? Przekonaj się, że Orange Flex dla firm to najlepsze na rynku rozwiązanie.

Jeśli zastanawiasz się nad Flexem dla firm, to teraz jest najlepszy moment na przeniesienie numeru. Pierwszy miesiąc kosztuje jedynie 1 zł i to bez względu na wybrany Plan komórkowy.

Jak przenieść numer firmowy do Orange Flex?

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz sieci komórkowej? Sprawdź Orange Flex

To bardzo proste, choć przeniesienie nieco różni się w zależności od tego czy przenosisz numer z Orange lub nju mobile, czy z innej sieci.

Jeśli jesteś w Orange/nju mobile, to wystarczy ściągnąć aplikację, wybrać Plan i założyć konto Flex, a potem wybrać opcję przenieść numer. Następnie należy podać swój numer i potwierdzić go kodem z SMS-a. Kolejny krok to dodanie karty płatniczej lub płatność BLIKiem i gotowe. Po dodaniu płatności należy aktywować plan w aplikacji. W przypadku ofert na kartę pamiętaj o wypłaceniu swoich środków przed aktywacją Flexa!

Jeśli jesteś w innej sieci, to także musisz pobrać aplikację, wybrać plan i ilość GB, wypełnić krótki formularz i podać numer telefonu, który potwierdza wysłany kod SMS. Trzeba także znać termin końca swojej obecnej umowy, by podać ją jako początek przejścia do Flexa. Kartę SIM doręczy kurier za darmo w ciągu 2-3 dni, można także odebrać ją osobiście w salonie albo wybrać eSIM. Musisz jeszcze potwierdzić swoje dane, czyli zrobić selfie i zdjęcie dokumentu. Na koniec trzeba dodać kartę płatniczą lub zapłacić BLIKiem i gotowe – aktywuj wybrany Plan.

Orange Flex dla firm – idealny dla freelancerów

Oferta Flex to idealny telefon dla firmy freelancera, który zazwyczaj prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą. Do pracy potrzeba mu nie tylko komputera, ale także dobrego internetu, który będzie w pełni odpowiadał jego potrzebom. Ogromną zaletą Flexa jest to, że przedsiębiorca ma zawsze dostęp do internetu i to na dowolnym urządzeniu. Dodatkowo użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy i wiadomości w kraju i w roamingu w UE, a z popularnych mediów społecznościowych korzysta bez zużywania swoich gigabajtów.

Dlaczego warto wybrać Orange Flex firma?

Orange Flex na firmę to świetny wybór głównie z tego powodu, że przedsiębiorca nie jest związany żadną długoterminową umową. Orange Flex to sieć komórkowa na zasadzie subskrypcji i dlatego w każdej chwili można z niego zrezygnować. Użytkownik ma możliwość wybory między tradycyjną kartą SIM a wirtualną e-SIM. Może także zamówić dodatkową kartę SIM za 0 zł i wykorzystać ją w drugim telefonie albo innym urządzeniu. Przedsiębiorca może zarządzać wszystkimi numerami firmowymi w aplikacji – może w niej także w każdym momencie zmienić wybrany wcześniej plan. Poza tym może dzielić się gigabajtami ze znajomymi w Orange Flex.

Może również skorzystać z dodatkowych udogodnień. Jeśli dołączy do Klubu Flex ze zniżkami w aplikacji, mogą otrzymać darmowy dostęp przez 3 miesiące do aplikacji do zarządzania Comarch ERP XT, dzięki której można wystawiać faktury oraz prowadzić księgowość. System ten posiada także moduł Magazyn i POS. Aplikacja umożliwia obsługę RODO oraz wysyłkę JPK czy PIT-ów.

Druga dodatkowa korzyść to możliwość korzystania z aplikacji Fastpass, dzięki której przedsiębiorca może przyjmować płatności BLIK-iem bez konieczności posiadania terminala płatniczego – wystarczy tylko telefon i aplikacja. Prowizja jest niższa i wynosi tylko 0,59%.


Więcej na temat oferty Orange Flex dla firm na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.Ostatnie artykuły:
Tematy pokrewne:  

tag Orange Flextag nolstag AWPtag Afrvr

porównywarka ubezpieczeń OC
« Maj 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031