Jak powalczyć o formę jesienią?

15-09-2017, 09:31

Jesień nie sprzyja utrzymaniu szczupłej sylwetki, ale są na to sposoby. Pogoda wpływa także na nasze samopoczucie. Czy możliwe jest zachowanie obecnej sylwetki, świetnego humoru i zdrowie? Są na to sposoby.

Najczęściej w okresie jesienno-zimowym łapiemy kilka dodatkowych kilogramów. Dzieje się tak, ponieważ nie spędzamy już tak dużo czasu na zewnątrz jak w przypadku pory letniej. Ponadto warto pomyśleć o tym pod innym kątem. W Sylwestra możemy zachwycić wszystkich swoją szczupłą sylwetką. Przestrzeganie planu diety przez cały rok zaoszczędzi nam wielu wyrzeczeń podczas nagłego zrywu do odchudzania. Warto pamiętać, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Warto wprowadzić pełnowartościowe posiłki, które dadzą energię na cały dzień. Musi zawierać odpowiednią dawkę węglowodanów. Spożywanie ciężkich sosów na początek dnia nie tylko obciąży Twoją wagę, ale także układ pokarmowy. Między posiłkami można sięgać po świeże owoce. Kolację należy spożywać trzy godziny przed snem.

Warto pamiętać także o uzupełnianiu płynów i odpowiednie dotlenianie organizmu. Na krótkie spacery warto chodzić kilka dni w tygodniu. Opcjonalnym wyjściem jest zapisanie się na siłownię czy też uprawianie nordic walking ze znajomymi. Twój trener osobisty Łódź podpowie Ci jak zadbać o formę w tym trudnym czasie. Sięganie po produkty bogate w probiotyki, wzmocnią Twoją odporność i ułatwią uprawianie sportu. Można także wplatać zróżnicowane posiłki do swojego menu. Dbanie o zdrowie powinno być sprawą pierwszorzędną.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.