iPhone 4S w Orange od jutra

10-11-2011, 15:25

Od 11 listopada klienci Orange w Polsce będą mogli kupić iPhone'a 4S. Będzie on dostępny m.in. w planach taryfowych Pantera II z umową na 24 miesiące od 939 zł za model 16 GB, 799 zł za model 32 GB oraz 1259 zł za model 64 GB. Poprzedni model w wersji 8 GB będzie można kupić za 479 zł.

W połowie października informowaliśmy w Dzienniku Internautów o tym, jak w ciągu trzech dni od daty premiery sprzedano 4 mln nowych modeli iPhone'a. Jakby tego było mało, analityk Brian White stwierdził, że zamówienia na iPhone'a 4S w Hongkongu można było składać tylko przez 10 minut. Później zapasy się wyczerpały. Z polskiego rynku prawdopodobnie nie będzie tak entuzjastycznych danych.

Ceny iPhone 4S w Orange
fot. - Ceny iPhone 4S w Orange
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy po raz kolejny zaproponować naszym klientom iPhone’a najnowszej generacji - powiedział Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel i Dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów. - By zapewnić naszym klientom możliwość pełnego wykorzystania tego urządzenia, przygotowaliśmy szereg różnych planów taryfowych, które mogą wybrać, kupując iPhone’a w Orange.

Czytaj też: (akt.) iPhone 4S: Siri sprawia problemy, ale jest zabawny (wideo)

iPhone 4S wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor A5, 512 MB pamięci operacyjnej, 8-megapikselową kamerę. W porównaniu z poprzednim modelem rewolucyjną usługą ma być osobisty asystent Siri, jednak niedostępny jeszcze w Polsce. Smartfony sprzedawane są z nowym oprogramowaniem - iOS 5.

Klienci Orange będą mogli kupić iPhone’a 4S w sklepie internetowym Orange począwszy od piątku (11 listopada). Od 12 listopada będzie on także dostępny w wybranych salonach sprzedaży Orange.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy