Gadu-Gadu padło

21-05-2009, 20:24

Serwery Gadu-Gadu odmówiły posłuszeństwa - dowiedział się Dziennik Internautów. Awaria trwa od kilku godzin i dotyczy komunikatora Gadu-Gadu, portalu Gadu-Gadu.pl, strony GaduAir.pl oraz serwisów Blip.pl i MojaGeneracja.pl. To zresztą nie jedyna dzisiejsza wpadka GG Network.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Dziś, 21 maja 2009 r., śmiało można nazwać pechowym czwartkiem GG Network. Zaczęło się od problemów z dostępnością środków w sieci komórkowej GaduAIR.

Jarosław Rybus, rzecznik GG Network, wyjaśnił redakcji Dziennika Internautów, że sytuacja trwała krótki okres czasu i była związana z migracją systemów billingowych. Obecnie klienci sieci mogą już korzystać ze środków na koncie.

Natomiast prawdopodobnie ok. godziny 17 padły serwery Gadu-Gadu - poinformował Michał, Czytelnik Dziennika Internautów:

Od dobrych 3-4h nie działają prawie wszystkie serwery GG, strona gadu-gadu.pl ma błąd INTERNAL SERWER ERROR 500, gaduair.pl - sklep nie działa tak samo błąd numer 500, web.gadu-gadu.pl również nie działa...

W efekcie nie można korzystać z komunikatora Gadu-Gadu, nie działa niedawno uruchomiony portal Gadu-Gadu.pl, strona GaduAir.pl oraz serwisy Blip.pl i MojaGeneracja.pl. Ok. godziny 20 można było odnieść wrażenie, że sytuacja wraca do normy, gdyż zaczął działać komunikator Gadu-Gadu oraz Blip.pl Niestety tylko na chwilkę.

Jak powiedział Dziennikowi Internautów Jarosław Rybus, w tej chwili nie są znane przyczyny awarii. W momencie, gdy otrzymamy informacje na ten temat od rzecznika GG Network, opublikujemy je w serwisie DI.


Źródło: DI24.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.