Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Serwery Gadu-Gadu odmówiły posłuszeństwa - dowiedział się Dziennik Internautów. Awaria trwa od kilku godzin i dotyczy komunikatora Gadu-Gadu, portalu Gadu-Gadu.pl, strony GaduAir.pl oraz serwisów Blip.pl i MojaGeneracja.pl. To zresztą nie jedyna dzisiejsza wpadka GG Network.

Dziś, 21 maja 2009 r., śmiało można nazwać pechowym czwartkiem GG Network. Zaczęło się od problemów z dostępnością środków w sieci komórkowej GaduAIR.

Jarosław Rybus, rzecznik GG Network, wyjaśnił redakcji Dziennika Internautów, że sytuacja trwała krótki okres czasu i była związana z migracją systemów billingowych. Obecnie klienci sieci mogą już korzystać ze środków na koncie.

Natomiast prawdopodobnie ok. godziny 17 padły serwery Gadu-Gadu - poinformował Michał, Czytelnik Dziennika Internautów:

Od dobrych 3-4h nie działają prawie wszystkie serwery GG, strona gadu-gadu.pl ma błąd INTERNAL SERWER ERROR 500, gaduair.pl - sklep nie działa tak samo błąd numer 500, web.gadu-gadu.pl również nie działa...

W efekcie nie można korzystać z komunikatora Gadu-Gadu, nie działa niedawno uruchomiony portal Gadu-Gadu.pl, strona GaduAir.pl oraz serwisy Blip.pl i MojaGeneracja.pl. Ok. godziny 20 można było odnieść wrażenie, że sytuacja wraca do normy, gdyż zaczął działać komunikator Gadu-Gadu oraz Blip.pl Niestety tylko na chwilkę.

Jak powiedział Dziennikowi Internautów Jarosław Rybus, w tej chwili nie są znane przyczyny awarii. W momencie, gdy otrzymamy informacje na ten temat od rzecznika GG Network, opublikujemy je w serwisie DI.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: DI24.pl