Eksperci będą wykładać na studiach podyplomowych

21-02-2012, 14:10

Już w marcu rozpoczną się studia podyplomowe z zarządzania i marketingu projektów internetowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. J. Tischnera w Krakowie we współpracy i pod patronatem Akademii Empathy.

Według twórców sama lista wykładowców skłania do rozważenia podjęcia tych studiów. Na tej liście znalazły się osoby, którym sukces w e-biznesie nie jest obcy, m.in. Marek Kapturkiewicz i Piotr Wilam (Innovation Nest), Rafał Han (Han Bright), Hubert Turaj (Edisonda), Piotr Konieczny (Niebezpiecznik.pl) czy Jakub Krzych (AdTaily.pl). O praktycznych i technologicznych aspektach prowadzenia projektów internetowych nauczać będą również współwłaściciele Empathy - Tomasz Wesołowski oraz Bartłomiej Rozkrut, a także dyrektor handlowy firmy - Sebastian Błaszkiewicz.

W ciągu dwóch semestrów studenci będą mieli okazję uczestniczyć w 204 godzinach wykładów z zakresu podstaw technologii, finansowania czy marketingu projektów internetowych.

Czytaj też: Studia podyplomowe, czyli skok w górę? Rusza MBAEvent

Studenci mają znaleźć odpowiedzi m.in. na takie pytania: Jak przy użyciu skromnych środków wypromować nową markę czy stworzyć inspirującą kampanię? Od czego zacząć, pisząc regulamin serwisu? Dlaczego technologia w firmie jest ważna? Każdy, kto zdecyduje się zgłębiać meandry tej wiedzy, dostanie możliwość konfrontacji swoich planów z ekspertami e-biznesu.

Rekrutacja na kierunek zarządzanie i marketing projektów internetowych potrwa do 2 marca. Więcej informacji można zaleźć pod adresem: www.wse.krakow.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031