Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

E-commerce, czyli ucz się na błędach innych (wideo)

28-04-2010, 20:04

Kolejny odcinek programu „Jak to się k… robi” to kopalnia wiedzy dla wszystkich zajmujących się e-handlem lub przymierzających się do tego. Tym razem Rafał Agnieszczak rozmawiał z Pawłem Fornalskim, szefem IAI S.A., jednym z liderów sprzedaży oprogramowania do sklepów internetowych w Polsce.

Paweł Fornalski ma na koncie kilka udanych startupów. Przeszedł drogę od zarządzania grupą serwisów społecznościowych do debiutu założonej przez niego firmy na giełdzie. Rafałowi Agnieszczakowi opowiada o początkach swojego biznesu, o tym dlaczego „przesiadł się” ze społecznościówek na e-commerce, czym różni się robienie interesów w sieci od tych w realu.

Zapraszamy do obejrzenia trzech części programu zrealizowanego przez lookr.tv pod patronatem Startup School.

CZĘŚĆ 1: O tym, jak ważny jest marketing, prowadzenie finansów, co to znaczy cashflow i kto jest guru w dziedzinie e-handlu na polskim podwórku:

CZĘŚĆ 2: O tym, jakie branże najlepiej sprawdzają się w e-commerce, jakie towary nie nadają się do e-commerce i jaka jest rola supportu w sklepie internetowym:

CZĘŚĆ 3: Case study na przykładzie IAI S.A. Co daje wejście na giełdę oraz czy PARP to dobry pomysł na uzyskanie pieniędzy dla startupu:


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Następny artykuł » zamknij

Polacy nie lubią telepracy

Źródło: Lookr.tvOstatnie artykuły:

fot. Freepik
fot. G Data