Dlaczego warto założyć myjnię bezdotykową? Poznaj 3 najważniejsze powody!

23-09-2020, 06:45

Minione miesiące postawiły wielu z nas przed koniecznością reorganizacji dotychczasowego trybu funkcjonowania, także zawodowego. W skrajnych przypadkach, w związku z utratą pracy wywołanej pandemią, niektórzy postanowili samodzielnie stworzyć dla siebie własne stanowisko pracy i wykazać się przedsiębiorczością. Mowa np. o założeniu dochodowego biznesu, który niezależnie od zmieniających się warunków będzie stanowił źródło utrzymania. Jednym z takich pomysłów jest myjnia - niezależnie od sytuacji ekonomicznej każdy posiadacz auta, któremu zależy na utrzymaniu pojazdu w czystości w przystępnej cenie, skieruje swoje kroki do takiego punktu. Jeśli brzmi to dla Ciebie atrakcyjnie i dostrzegasz zalety w tym pomyśle - poniżej podpowiadamy jak otworzyć myjnię bezdotykową.

1. Otwarcie myjni bezdotykowej - niski próg wejścia.

2. Myjnia bezdotykowa to mniejsze ryzyko związane z czynnikiem ludzkim.

3. Szukasz bezpiecznego pomysłu na biznes? Sprawdź jak otworzyć myjnię bezdotykową.

4. Automyjnia - podsumowanie korzyści.

myjnia bezdotykowa

Otwarcie myjni bezdotykowej - niski próg wejścia

Urealnienie tego biznesu nie jest procesem długotrwałym i kosztownym. Poza zgromadzeniem odpowiedniej kwoty na start niezbędne jest uzyskanie w zasadzie tylko trzech pozwoleń:

- wodnoprawnego,

- warunków zabudowy,

- na budowę.

Brak skomplikowanych formalności to wartość dodana w zakładaniu tego rodzaju biznesu. Jeśli zatem zastanawiasz się nad prowadzeniem własnego biznesu - rozważania dotyczące tego, jak otworzyć myjnię bezdotykową warto skonsultować z profesjonalistami, którzy zajmują się doradztwem w tym zakresie.

Dodatkową zaletą jest także fakt, że w znalezieniu odpowiedniego gruntu pod inwestycję można wesprzeć się wyspecjalizowanymi firmami, które zajmują się takimi usługami doradczymi. W ramach kompleksowej oferty pomogą także w dobraniu technologii i zbudowaniu myjni.

Myjnia bezdotykowa to mniejsze ryzyko związane z czynnikiem ludzkim

Zatrudnianie pracowników wiąże się z pewnym ryzykiem i niedogodnościami dla pracodawców. Przykład stanowi fakt, że realne koszty dotyczące pracy wynoszą więcej niż 40%. Co więcej, stosunkowo rozbudowana polityka socjalna powoduje, że część osób nie jest chętna do podejmowania pracy. Potencjalne kontrole z PIPu czy z ZUSu to także uciążliwość dla pracodawcy. W skrajnych przypadkach może to niekiedy prowadzić do sytuacji, kiedy w większym stopniu skupia się on na sprawach kadrowych niż na faktycznym rozwoju biznesu. Sytuacja ma się zupełnie odwrotnie w przypadku myjni bezdotykowej - pełna automatyzacja tej formy działalności pozwala ograniczyć do minimum zatrudnianie pracowników. W przypadku gdy poza samą usługą mycia aut w planie nie ma włączenia innych usług - wówczas należy tylko wziąć pod uwagę konieczność nadzorowania myjni - można to rozwiązać za pośrednictwem agencji ochrony.

Szukasz bezpiecznego pomysłu na biznes? Sprawdź jak otworzyć myjnię bezdotykową

 

Otwarcie bezdotykowej myjni to stosunkowo bezpieczny biznes. Dlaczego?

1. Unia Europejska oferuje uzyskanie dofinansowania na wystartowanie z przedsięwzięciem np. w postaci e-zarządzania myjnią.

2. Ograniczamy ryzyko i niedogodności związane z zatrudnianiem personelu.

3. Działka, na której będzie znajdować się myjnia wraz z upływem czasu staje się coraz bardziej cenna. 

4. Wysoki stopień zaangażowania ze strony właściciela myjni nie jest konieczny, a to pozwala na swobodne prowadzenie innej firmy.

 

Automyjnia - podsumowanie korzyści

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak otworzyć myjnię bezdotykową - oto podsumowanie zalet płynących z założenia tego biznesu.

To nie tylko przykład bezpiecznej inwestycji uzupełniającej, ale i forma stabilnego źródła dochodu. Dodatkowo automyjnia stwarza potencjał do rozszerzenia działalności o kolejne usługi - np. dosprzedaż akcesoriów motoryzacyjnych i przekąsek.

Jest to zatem doskonała propozycja dla osób, które szukają stabilnego źródła dochodu i jednocześnie chcą mieć czas na inne aktywności.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag nolstag myjnia bezdotykowatag myjnia
To warto przeczytaćfot. Devire


RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: