Minione miesiące postawiły wielu z nas przed koniecznością reorganizacji dotychczasowego trybu funkcjonowania, także zawodowego. W skrajnych przypadkach, w związku z utratą pracy wywołanej pandemią, niektórzy postanowili samodzielnie stworzyć dla siebie własne stanowisko pracy i wykazać się przedsiębiorczością. Mowa np. o założeniu dochodowego biznesu, który niezależnie od zmieniających się warunków będzie stanowił źródło utrzymania. Jednym z takich pomysłów jest myjnia - niezależnie od sytuacji ekonomicznej każdy posiadacz auta, któremu zależy na utrzymaniu pojazdu w czystości w przystępnej cenie, skieruje swoje kroki do takiego punktu. Jeśli brzmi to dla Ciebie atrakcyjnie i dostrzegasz zalety w tym pomyśle - poniżej podpowiadamy jak otworzyć myjnię bezdotykową.
1. Otwarcie myjni bezdotykowej - niski próg wejścia.
2. Myjnia bezdotykowa to mniejsze ryzyko związane z czynnikiem ludzkim.
3. Szukasz bezpiecznego pomysłu na biznes? Sprawdź jak otworzyć myjnię bezdotykową.
4. Automyjnia - podsumowanie korzyści.
Urealnienie tego biznesu nie jest procesem długotrwałym i kosztownym. Poza zgromadzeniem odpowiedniej kwoty na start niezbędne jest uzyskanie w zasadzie tylko trzech pozwoleń:
- wodnoprawnego,
- warunków zabudowy,
- na budowę.
Brak skomplikowanych formalności to wartość dodana w zakładaniu tego rodzaju biznesu. Jeśli zatem zastanawiasz się nad prowadzeniem własnego biznesu - rozważania dotyczące tego, jak otworzyć myjnię bezdotykową warto skonsultować z profesjonalistami, którzy zajmują się doradztwem w tym zakresie.
Dodatkową zaletą jest także fakt, że w znalezieniu odpowiedniego gruntu pod inwestycję można wesprzeć się wyspecjalizowanymi firmami, które zajmują się takimi usługami doradczymi. W ramach kompleksowej oferty pomogą także w dobraniu technologii i zbudowaniu myjni.
Zatrudnianie pracowników wiąże się z pewnym ryzykiem i niedogodnościami dla pracodawców. Przykład stanowi fakt, że realne koszty dotyczące pracy wynoszą więcej niż 40%. Co więcej, stosunkowo rozbudowana polityka socjalna powoduje, że część osób nie jest chętna do podejmowania pracy. Potencjalne kontrole z PIPu czy z ZUSu to także uciążliwość dla pracodawcy. W skrajnych przypadkach może to niekiedy prowadzić do sytuacji, kiedy w większym stopniu skupia się on na sprawach kadrowych niż na faktycznym rozwoju biznesu. Sytuacja ma się zupełnie odwrotnie w przypadku myjni bezdotykowej - pełna automatyzacja tej formy działalności pozwala ograniczyć do minimum zatrudnianie pracowników. W przypadku gdy poza samą usługą mycia aut w planie nie ma włączenia innych usług - wówczas należy tylko wziąć pod uwagę konieczność nadzorowania myjni - można to rozwiązać za pośrednictwem agencji ochrony.
Otwarcie bezdotykowej myjni to stosunkowo bezpieczny biznes. Dlaczego?
1. Unia Europejska oferuje uzyskanie dofinansowania na wystartowanie z przedsięwzięciem np. w postaci e-zarządzania myjnią.
2. Ograniczamy ryzyko i niedogodności związane z zatrudnianiem personelu.
3. Działka, na której będzie znajdować się myjnia wraz z upływem czasu staje się coraz bardziej cenna.
4. Wysoki stopień zaangażowania ze strony właściciela myjni nie jest konieczny, a to pozwala na swobodne prowadzenie innej firmy.
Jeśli wciąż zastanawiasz się jak otworzyć myjnię bezdotykową - oto podsumowanie zalet płynących z założenia tego biznesu.
To nie tylko przykład bezpiecznej inwestycji uzupełniającej, ale i forma stabilnego źródła dochodu. Dodatkowo automyjnia stwarza potencjał do rozszerzenia działalności o kolejne usługi - np. dosprzedaż akcesoriów motoryzacyjnych i przekąsek.
Jest to zatem doskonała propozycja dla osób, które szukają stabilnego źródła dochodu i jednocześnie chcą mieć czas na inne aktywności.
Aktualności
|
Porady
|
Gościnnie
|
Katalog
Bukmacherzy
|
Sprawdź auto
|
Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy
Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.
*
|
|
|
|
|
|