Bezpłatne webinarium dla studentów od Comarch SA

17-03-2011, 15:30

Obecnie odległość nie jest już przeszkodą w zdobywaniu wiedzy. Wystarczy trochę czasu, dobre chęci i oczywiście połączenie z internetem.

Jak informowaliśmy niedawno, Comarch w swojej usłudze iSklep24 zamierza wykorzystać potencjał Facebooka. Teraz firma zapowiedziała także ciekawą ofertę dla studentów.

>> Czytaj też: Fbshop - załóż sklep internetowy na... Facebooku

Sonda
Nauka przez internet jest efektywna?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Osoby studiujące między innymi na kierunkach ekonomicznych mogą wziąć udział w webinarium, podczas którego będzie można zdobyć kwalifikacje umożliwiające samodzielną pracę z oprogramowaniem Comarch OPT!MA. Całość zakończy się przeprowadzonym przez internet egzaminem oraz wręczeniem certyfikatu.

Zarówno webinaria, jak i egzamin są bezpłatne, a jak w rozmowie z Dziennikiem Internautów mówią przedstawiciele firmy: w przygotowaniu się do egzaminu pomogą szkolenia e-learning z zakresu Comarch OPT!MA, do których każdy zarejestrowany student biorący udział w webinarium również otrzyma bezpłatnie dostęp.

Często w takich przypadkach pojawia się pytanie, na jakich stanowiskach pracy tego typu certyfikat może okazać się przydatny. Według organizatorów lista jest długa i będzie to na przykład specjalista ds. księgowości, specjalista ds. kadr i płac, specjalista ds. HR, specjalista ds. handlu, a nawet programista.

W ramach projektu OPT!MALNY START pracownicy Comarch spotykali się ze studentami ostatnich lat studiów już wielokrotnie. Webinaria są jednak nową formą kontaktu, która jest odpowiedzią na bardzo duże zainteresowanie.

Do uzyskania certyfikatu wystarczy standardowe w takich przypadkach łącze internetowe 256 kbit oraz jedna z najpopularniejszych przeglądarek.

>>Czytaj także: Delicious znalazło nowego właściciela?


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag webinariumtag szkoleniatag studiatag studencitag Comarch
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930