48 godzin przy klawiaturze, tworząc program

19-08-2011, 20:48

Dwa dni programowania bez przerwy po to, by stworzyć w pełni działającą aplikację. Międzynarodowy maraton odbędzie się w siedzibie Gadu-Gadu.

Sonda
Czy szkolenia z bezpieczeństwa w szkołach to dobry pomysł?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

W dniach 27-28 sierpnia odbędzie się międzynarodowy maraton programowania. Weźmie w nim udział ponad 320 czteroosobowych drużyn z całego świata. Przez 2 dni programiści - w tym Polacy - będą pracować nad stworzeniem w pełni działającej gry lub aplikacji w technologii programowania zwanej node.js - języku JavaScript interpretowanym po stronie serwera.

W siedzibie GG, w której na co dzień programuje się nowe wersje komunikatora, programiści zasiądą w specjalnie przygotowanej na to wydarzenie sali konferencyjnej. Dla śmiałków, którzy zmierzą się z programistami z innych państw, GG przygotowało nocleg w swojej siedzibie, bezpłatne wyżywienie i wsparcie techniczno-organizacyjne.

>> Czytaj też: Będą programować 24 godziny bez wytchnienia

Przez cały weekend będzie można podglądać programistów przez kamerę. Widok z kamery internetowej będzie dostępny na stronie Gadu-Gadu. Wszyscy zainteresowani, kibice, rodziny i znajomi będą mogli rozmawiać z uczestnikami wydarzenia przez specjalny numer: GG 10.

- Zapraszamy do kibicowania i obserwowania, trzymamy kciuki. Cieszę się, że udało się zorganizować to wydarzenie w Warszawie, połączyliśmy także siły z zespołem co-workingowym Reaktor.net skupiającym blogerów, autorów startupów – mówi Jarek Rybus z Gadu-Gadu. Tego dnia wspólnie włączymy się w międzynarodowy maraton programowania.

Zapisy przyjmowane są do 25 sierpnia 2011 roku pod adresem: nodeknockout@gadu-gadu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a start turnieju zaplanowano na 27 sierpnia o 2 w nocy.

Więcej informacji na stronie: gadu-gadu.pl/maraton48h


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy