100 Mbps dla klientów Grupy Hyperion

11-01-2011, 11:38

Internet o prędkości 100 Mbps (w obie strony) będzie dostępny dla abonentów Grupy Hyperion, którzy obecnie korzystają z oferty powyżej 10 Mbps. Abonament za usługę HyperSetka - 100 procent szybkości jest taki sam, jak w przypadku usługi HyperNet 20 Mbps.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Kontrolowana przez fundusz MNI S.A. katowicka spółka Hyperion S.A wprowadziła promocję, która ma na celu zaprezentowanie nowych możliwości technicznych wszystkim klientom. Chętni mają otrzymać łącze o przepustowości 100 Mbps (download i upload).

Na początek z oferty będą mogli skorzystać klienci w 24 miastach na terenie całej Polski, między innymi w: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Opolu, Płocku, Rzeszowie, Słupsku, Toruniu, Wrocławiu. Dotyczy to około 60 tys. gospodarstw domowych, które podłączone są do szkieletu sieci światłowodowej.

>>> Czytaj: Hyperion i MNI Telecom - kolejny krok na drodze do połączenia

Dzięki zastosowaniu technologii ethernet, jaką wykorzystuje Grupa Hyperion, możliwe jest uzyskiwanie tak dużych symetrycznych prędkości w dostępie do internetu, zdecydowanie większych niż mogą zaoferować tradycyjni operatorzy telewizji kablowej czy operatorzy telefonii stacjonarnej. Ponadto dzięki w/w technologii Klienci Grupy Hyperion nie muszą korzystać z modemów xDSL (jak to ma miejsce w przypadku operatorów telefonii stacjonarnej) czy też modemów kablowych (jak to ma miejsce w przypadku operatorów telewizji kablowych), co zwiększa niezawodność świadczenia usługi i nie naraża Klientów na ponoszenie dodatkowych opłat za energię, którą zużywają modemy zainstalowane w lokalach abonentów. Dlatego wykorzystując między innymi te przewagi, będziemy systematycznie rozwijać naszą ofertę. Mocno inwestujemy w rozbudowę własnej infrastruktury – mówi Robert Świątek, członek zarządu Hyperion S.A. odpowiedzialny za sprawy techniczne

Abonament za usługę HyperSetka - 100 procent szybkości jest taki sam, jak w przypadku usługi HyperNet 20 Mbps i wynosi 106,99 zł brutto miesięcznie. Klienci, którzy skorzystają z nowej oferty, mają możliwość wyboru zawarcia umowy na 24 i 36 miesięcy.

Pozostali klienci Grupy Hyperion mogą obecnie wybierać spośród trzech pakietów o prędkościach do 10 Mbps. Jest to uwarunkowane możliwościami technicznymi. 

>>> Czytaj: Solorz-Żak: LTE zmieni życie każdego człowiekaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.