10 Gb/s dla TVN-u od ATMAN

07-11-2011, 18:17

Grupa medialna TVN podpisała z ATM i spółkami tej grupy kapitałowej kontrakty na usługi teleinformatyczne, które świadczone będą w okresie najbliższych 3 lat.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


TVN S.A., która wcześniej korzystała już m.in. z usług transmisji danych w sieci należącego do ATM S.A. operatora ATMAN, istotnie rozszerzyła dotychczasową współpracę ze spółkami grupy kapitałowej ATM S.A. w zakresie usług teleinformatycznych realizowanych w związku z rozwojem usług multimedialnych.

Czytaj też: TVN i TP wymienią się klientami

Na potrzeby nadawcy operator telekomunikacyjny ATMAN uruchomił łącza dostępu do internetu w standardzie Gigabit Ethernet o łącznej przepustowości 10 Gb/s oraz zestawił dodatkowe łącza światłowodowe pomiędzy siedzibą nadawcy a Centrum Danych ATMAN w Warszawie, w którym ATM S.A. będzie świadczył dla TVN usługi kolokacji.

W ramach kontraktu z TVN, wartego kilka milionów złotych, ATM Software Sp. z o.o. świadczyć będzie usługi kodowania, szyfrowania i dystrybucji treści wideo na potrzeby nowych serwisów internetowych TVN.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.