Wybieramy rożek dla niemowlaka. Na co warto zwrócić uwagę?

12-06-2020, 10:47

Narodziny dziecka to kulminacyjny punkt w życiu każdego rodzica. Codzienność wymaga od niego solidnego przeorganizowania. Zobacz, w jaki sposób rożek niemowlęcy może pomóc Ci w opiece nad maluszkiem.

rożek dla niemowlaka

Dlaczego warto uwzględnić rożek dla niemowlaka w wyprawce?

Rożki to bardzo praktyczne elementy wyprawek dla najmłodszych. Stanowią nie tylko ochronę termiczną podczas wyjść z domu na spacerek, ale także są bezpieczniejszą alternatywą kołderki. Dzięki nim, pociecha nie odkrywa się w ciągu nocy. Nie pojawia się również ryzyko zakrycia buzi i problemów z oddychaniem podczas snu. Rożek to duże ułatwienie w przenoszeniu dziecka – i to nie tylko w czasie drogi ze szpitala do auta. Przydaje się również na co dzień. Zbiera dziecięce, początkowo dość wiotkie i bezwiedne ciałko, ułatwiając dorosłym stabilne podnoszenie, przenoszenie i kładzenie pociechy. Szeroki wybór rożków znajdziesz w sklepie internetowym https://bubaland.pl/rozki-beciki.

Co warto wziąć pod uwagę, decydując się na zakup rożka dla dziecka urodzonego latem?

Kupując je, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na porę roku, w jakiej pociecha przyjdzie na świat. W przypadku pociech urodzonych w czerwcu, lipcu i sierpniu sprawdzą się cieńsze rożki. Doskonałym rozwiązaniem są rożki wyposażone w zamek z obu stron, które umożliwiają szybkie rozpięcie, wyjęcie dziecka, zmianę pieluszki. Zamki błyskawiczne to również doskonała opcja, aby dopasować becik do aktualnie panującej temperatury – w domu i na spacerze.

Zakup rożka dla dzieci urodzonych jesienią, zimą i wczesną wiosną. O czym należy pamiętać?

W okresach jesieni, zimy i wczesnej wiosny, a więc w okresie od września do marca, warto rozejrzeć się za cieplejszym rożkiem, który zapewni maluszkowi komfort termiczny na odpowiednim poziomie. Dobrze, aby miało wysokiej jakości wypełnienie, które z jednej strony gwarantuje ciepło, z drugiej zaś odprowadza wilgoć, wytwarzającą się w czasie snu. Wówczas zarówno ciało, jak i ubranko maluszka pozostają suche.

Tkaniny idealne na rożki niemowlęce

Producenci i pracownie krawieckie, zajmujące się przygotowywaniem produktów dla najmłodszych, do uszycia rożków zazwyczaj wykorzystują tkaniny bawełniane. W ostatnich latach sporym powodzeniem cieszył się też polar minky z charakterystycznymi wypustkami.

Modna kolorystyka i piękne wzornictwo. O dziecięcej estetyce słów kilka

Istotną kwestią podczas wyboru rożka jest także jego kolorystyka i wzornictwo. Zakupy z myślą o dziecku powinny być przyjemnością dla rodziców. Ogromny wybór produktów na rynku ułatwia znalezienie tego, czego potrzeba i co spełnia kryteria estetyczne dorosłych. Szeroka gama produktów sprawia, że rodzice ceniący sobie klasyczną niemowlęcą kolorystykę (pastelowy róż i błękit) nie będą mieli żadnego problemu ze znalezieniem czegoś dla swojej pociechy. Także te osoby, które lubią monochromatyczne i kontrastowe wzornictwo będą zadowoleni z oferty producentów tkanin i rożków. Rodzice, którzy do końca nie chcą poznać płci dziecka, będą mogli postawić na neutralny odcień rozbielonego beżu. Ten wyjątkowo piękny kolor stanowi modną bazę do stworzenia nowoczesnej wyprawki dla maluszka.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag rożek dla niemowlaka
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: