Wakacje w przyczepie kempingowej

29-05-2017, 07:36

Długo szukaliśmy z przyjaciółmi oryginalnego sposobu spędzenia wolnego czasu w wakacje. Nie interesowały nas monotonne oferty hotelowe. Potrzebowaliśmy czegoś świeżego i niestandardowego. Dużo słyszeliśmy o przyczepach kempingowych, dlatego też sami postanowiliśmy spróbować tej formy wypoczynku.

Koszt samej przyczepy to nie tak duża suma, biorąc pod uwagę ich wysoką jakość i zaoszczędzone w perspektywie pieniądze. Najlepiej zdecydować się na przyczepy z górnej półki, jak na przykład przyczepy kempingowe Tabbert. Firma oferuje przeróżne modele, od mniejszych po te bardzo duże i pojemne. Ponadto wyposażenie takiej przyczepy jest dzisiaj niezwykle komfortowe. Możemy znaleźć w nich niekiedy wygodne, ogromne łóżka czy pełny sprzęt do gotowania.

Wakacje w przyczepie spędziliśmy z przyjaciółmi na jednym z pól kempingowych na południu Francji. Było ono usytuowane bardzo blisko morza, a dodatkowo świetnie wyposażone w atrakcje przeznaczone dla turystów. Pobyt na kempingu był bardzo tani w porównaniu do cen, jakich wymagają hotele w tamtej lokalizacji. Poznaliśmy tam również wielu sympatycznych ludzi, którzy również zakochani byli w takiej formie spędzania urlopu. Można było zaczerpnąć od nich mnóstwo informacji na temat ciekawych miejsc, o których nie wspominają turystyczne przewodniki. Sam komfort wypoczynku był porównywalny do warunków oferowanych przez hotele. Ponadto mobilność i poczucie niezależności, jakie dawała nam własna przyczepa kempingowa jest uczuciem bezkonkurencyjnym.

Najlepszą radą dla planujących tego typu wakacje jest zainwestowanie w przyczepę wysokiej jakości. Będziemy wtedy spokojni o jej trwałość. Przed wyruszeniem w podróż powinniśmy również bardzo dokładnie sprawdzić stan techniczny naszego auta. Pakując bagaże do przyczepy kempingowej, warto rozłożyć je w niej równomiernie. Oczywiście przed wyruszeniem do miejsca docelowego należy sprawdzić, gdzie dokładnie będziemy mogli zatrzymać się na dłuższy czas razem z naszą przyczepą. Nie w każdym miejscu bowiem jest to możliwe.

 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą oferującą Przyczepy kempingowe Tabbert


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. Sarota PR

fot. DotPR


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.