Vivus: Darmowa pożyczka teraz do 3000zł

09-05-2018, 10:35

Vivus podniósł kwotę maksymalną dla pierwszej darmowej pożyczki do 3 tys. zł. Jest to aktualnie najwyższa na rynku promocyjna darmowa pożyczka dla nowych klientów.

PLN

Rynek szybkich pożyczek online, mimo obostrzeń wynikających z przepisów prawnych, nadal prężnie się rozwija, co z kolei skutkuje coraz większą liczbą podmiotów udzielających pożyczek krótkoterminowych przez Internet. Oznacza to oczywiście większą konkurencję i walkę o klienta. Stąd też promocyjne pożyczki udzielane za darmo nowym klientom. Wiele osób ma obawy co do zaciągania takich pożyczek, zadając sobie pytanie czy w tego typu ofertach jest jakiś haczyk, ukryte opłaty itp.? Dla firm pożyczkowych spełniają one jednak rolę stricte marketingową i korzyść firmy z udzielenia takiej pożyczki występują w aspekcie marketingowym i piarowym.

Firma Vivus, starając się utrzymywać pozycję lidera na rynku pożyczek internetowych, daje już obecnie klientom, którzy zdecydują się pierwszy raz skorzystać z pożyczki w Vivusie, aż 3 tys. zł bez opłat i odsetek na 30 dni. Nie ma w tej ofercie żadnych haczyków, ani ukrytych kosztów. Oddajemy tyle ile pożyczyliśmy. Kluczowa jest jednak terminowa spłata takiej pożyczki, ponieważ wszelkie przedłużenia i spłaty po terminie 30 dni będą skutkowały naliczeniem dodatkowych opłat. Trzeba też być nowym klientem firmy Vivus, co oznacza, że nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z sług tej firmy pożyczkowej.

Kto może skorzystać z takiej pożyczki?

Aby skorzystać z promocyjnej pierwszej darmowej pożyczki w Vivus należy:

  • być obywatelem RP z miejscem zamieszkania na terenie Polski
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych
  • być w wieku od 20 do 78 lat
  • posiadać dowód osobisty, telefon komórkowy, adres e-mail i konto bankowe w Polsce.

Nie każdy jednak otrzyma taką pożyczkę. Firma Vivus może sprawdzać rejestry typu BIK, BIG, KRD itp. w celu weryfikacji zadłużenia potencjalnego klienta. Przy czym Vivus uznawany jest za firmę, w której dość łatwo uzyskać pożyczkę i znacznie mniej restrykcyjną w kwestii akceptacji wniosków od wielu innych firm działających na tym rynku. Należy również zrozumieć, że udzielenie takiej pożyczki bez zaświadczeń dla firmy Vivus wiąże się z ryzykiem, stąd też konieczność sprawdzenia wiarygodności potencjalnego klienta - czy nie posiada niespłacanego zadłużenia.

Opinie o Vivus w Internecie

Na tle firm działających na rynku szybkich pożyczek online w kwestii opinii publikowanych w Internecie Vivus cieszy się dosyć dobrą opinią. Przede wszystkim w wielu firmach kwota promocyjnej  pierwszej darmowej pożyczki spełnia rolę wyłącznie wabika (kolokwialnie mówiąc), a po wypełnieniu wniosku okazuje się, że owszem zostanie nam udzielona pożyczka, ale w znacznie mniejszej kwocie, niż ta o którą wnioskowaliśmy. Według opinii w Internecie Vivus pożycza tyle ile podaje w reklamach. Poza tym w przeciwieństwie do niektórych firm działających na tym rynku, Vivus w ramach normalnej procedury nie prosi o dosyłanie dokumentów potwierdzających dochody jak na przykład potwierdzenia przelewów wynagrodzenia, czy skany innych dokumentów. Klienci chwalą sobie również kontakt i szybkość działania firmy Vivus. Źródło: Vivus: opinie...

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę?

Proces wnioskowania pożyczkę jest szybki i prosty. Wystarczy założyć profil na stronie internetowej i po wypełnieniu wniosku potwierdzić przelewem aktywacyjnym numer swojego rachunku bankowego, na który mają wpłynąć pieniądze z pożyczki. Dostępne są dwie opcje - przelew tradycyjny na 1 grosz lub przelew online. Gdy klient skorzysta z natychmiastowego przelewu online za pomocą systemu Blue Cash, będzie to 1 zł. Jest to standardowa procedura, stosowana przez firmy udzielające pożyczek online, mająca na celu weryfikację naszych danych oraz poprawności numeru rachunku, na który mają zostać przelane pieniądze z pożyczki. Spłata pożyczki również odbywa się przez Internet. Numer konta do spłaty pożyczki znajduje się w panelu klienta.

Uwaga

Mimo, że ta promocyjna pożyczka jest za darmo z zerowym RRSO, należy pamiętać, aby zwrócić ją w terminie i nie zadłużać się bezmyślnie na kwoty, których nie będziemy w stanie spłacić, bo może to skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami. W kwestii dotrzymania terminu spłaty należy również uwzględnić fakt, że banki nie pracują w weekendy i święta, co może uniemożliwić dodarcie przelewu ze spłatą pożyczki na czas. Dlatego nie powinno się czekać ze spłatą na ostatnią chwilę.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
fot. Photo-Mixfot. Renault


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

suplementy
Serwisy specjalne: