Torby reklamowe – przegląd najpopularniejszych rodzajów

11-06-2018, 08:27

Niezależnie od tego, jakiego typu torbę promocyjną zdecydujesz się wybrać w celu zapewnienia skutecznej reklamy swojej firmie, jak najbardziej możesz spodziewać się pozytywnych efektów. Ta drobna inwestycja to prawdziwy strzał w dziesiątkę i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Pytanie, które jednak z pewnością nasuwa się niejednemu tyczy się sposobu dokonywania selekcji i ostatecznego wyboru wariantu toreb. Jak bowiem wytypować tą jedną konkretną spośród ogromu różnorodnych proponowanych przez fachowe i niezawodne firmy takie jak przykładowo Flasz? Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę trzech najpowszechniejszych rodzajów omawianych akcesoriów reklamowych.

mat partnera

Dlaczego torba?

Zanim w ogóle zaczniemy opis poszczególnych rodzajów toreb, warto zwrócić uwagę na to, iż mają one szereg rozmaitych zalet przemawiających za inwestycją w nie jako w gadżety promocyjne. Po pierwsze, cena. Nie jest to drogi wydatek, co nie ogranicza budżetowo nawet małych, dopiero raczkujących w biznesie firm. Za solidną torbę reklamową zapłacimy niekiedy symboliczną kwotę, a efekt jej marketingowego wpływu jest nieporównywalnie większy. Po drugie, ogólnodostępność. Torby reklamowe są możliwe do zakupienia tak w sklepach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem sklepów internetowych typu wspomniana we wstępie firma Flasz. Po trzecie, praktyczność. Ten rodzaj gadżetu reklamowego przydaje się nie tylko do przynoszenia okazjonalnych upominków z imprez firmowych, czy materiałów informacyjnych po targach, ale jest to również doskonały artykuł do codziennego zastosowania – lekki, nie zajmujący zbyt wiele przestrzeni, prosty w transportowaniu i możliwy do wykorzystania nawet podczas standardowych zakupów.

Trzy główne kategorie

Podział toreb reklamowych może być bardzo różny, ale najczęściej przeprowadza się selekcję pod względem typu materiału, z którego torby te są wykonywane. Na tej podstawie można mówić o torbach robionych z folii, papierowych oraz materiałowych. Te pierwsze wyróżniają się bez wątpienia niską ceną, ale też są najcieńsze, więc i tym samym najmniej trwałe. Niewątpliwie ich plusem okazuje się zaś odporność na działanie wody. Drugie z wymienionych bardzo często robione są z tzw. papieru eko, a więc pochodzącego z recyklingu. W obrębie toreb papierowych wydziela się także torby laminowane, które wyróżniają się elegancją, luksusowością i stylowością. Zarówno laminowane, jak i lakierowane warianty toreb z różnym typem uchwytów – płaskim, sznurkowym oraz skręcanym - proponuje Flasz. Trzecia wymieniona kategoria, czyli torby materiałowe odznaczają się zaś nieco wyższą ceną, ale za to są najmocniejsze. Wybór należy już oczywiście bezpośrednio do zamawiającego, ale pewnym jest, że bez względu na cechy poszczególnych wariantów toreb, ten rodzaj gadżetu reklamowego przynosi niesamowicie pozytywne skutki promocyjne.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. Codecool

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2019 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.