Software house – dlaczego warto korzystać z jego usług?

29-10-2018, 10:52

Zapotrzebowanie rynku na tworzenie nowych funkcjonalności i rozwiązań w obszarze internetowym sprawia, że coraz więcej firm staje przed dylematem, czy utworzyć własny dział IT w firmie, czy może zlecać działania zewnętrznej agencji. Takimi właśnie agencjami są software house’y. Przejmują tworzenie oprogramowania na swoje barki, dzięki czemu Twoja firma może zająć się tym, co przynosi jej najwięcej zysku.

mat partnera

Software house – skup się na swoich kompetencjach

Dzięki temu, ze zlecenie wykonania oprogramowania, aplikacji, strony czy nowej funkcjonalności zlecane jest na zewnątrz, twoja firma ma czas, by skupiać się i wykorzystywać jak najlepiej swoje kompetencje. Jest to bardzo ważne, ponieważ działalność firmy ma przekładać się na finanse. Rozproszenie i tworzenie dodatkowych działów może przynieść bardzo negatywne skutki, zwłaszcza jeśli nie działasz w branży zbliżonej do IT i tak naprawdę nie wiesz nawet, jak zarządzać takim zespołem. Dlatego w centrum zainteresować osoby prowadzącej firmę powinno być to, na czym zna się najlepiej i co przekłada się na realne zyski, rozwój i osiąganie celów.

Oddaj specjalistom to, na czym znają się najlepiej – tworzenie oprogramowania i marketing automation

Kolejną korzyścią płynącą z korzystania z usług profesjonalnego software house’u jest to, że pracujący tam ludzie to prawdziwi specjaliści w dziedzinie programowania i UX, którzy mają wieloletnie doświadczenie, wykształcenie i odpowiednie narzędzie, by tworzyć oprogramowanie i jego funkcjonalności tak, by były, jak najbardziej przyjazne użytkownikom, wspomagały działalność firmy i pomagały w osiąganiu zysków. Jedną z gałęzi działalności agencji jest marketing automation, czyli automatyzacja działań marketingowych, które wspomaga specjalne oprogramowanie i narzędzia służące do usprawniania procesów sprzedażowych. Dzięki temu wszelkie działania e-commerce mają większe możliwości i dają więcej efektów.

Czas to pieniądz

Korzystając z outsoursingu, oszczędzasz czas i co za tym idzie pieniądze. Stworzenie nowego działu w firmie, czy nawet zatrudnienie dwóch pracowników, to bardzo pracochłonne zajęcie. Przygotowanie ofert pracy, przejrzenie CV, rozmowy, biurokracja, stworzenie warunków do pracy. Wszystko to sprawia, że jako przedsiębiorca nie skupiasz się na prowadzeniu firmy, ani na wykonywaniu obowiązków. Strata cennego czasu przekłada się na zmniejszone obroty firmy. Ponadto ilość software house’ów rośnie z każdym rokiem, w samej Warszawie takich firm jest przynajmniej kilka, wybór tej z najatrakcyjniejszą ofertą to kwestia kilku chwil. Zlecając zadanie na zewnątrz, nie musisz także ich nadzorować, sprawdzać codziennie postępów pracy. Otrzymujesz gotowy wynik, który albo akceptujesz, albo odsyłasz do dalszych prac. Podobnie jest także z elastycznymi zmianami. Firmy muszą być elastyczne i dostosowywać się do rynku i potrzeb klientów. Współpraca z software house’em to nie tylko jednorazowe zlecenie. Firma ta obejmuje piecze nam naszym oprogramowaniem i jej zadaniem jest reagować na zmiany, dokonywać poprawek i trzymać ręke na pulsie.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Software housetag outsourcingtag komunikat firmy
To warto przeczytać

RSS  


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

suplementy
« Marzec 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: