Prosta droga do sukcesu

21-11-2017, 11:23

Zarządzanie firmą czy instytucją staje przed nie lada wyzwaniem, jakie rzuca jej współczesny postęp technologiczny. Dynamika zachodzących w tym obszarze zmian, jak i wzrastające oczekiwania, co do nowoczesnego, a zarazem efektywnego prowadzenia biznesu, coraz częściej skłaniają do refleksji nad wyborem optymalnego systemu informatycznego. Jest on fundamentem rodzącego się biznesu, a zarazem nieodłącznym gwarantem jego sukcesu. Dobór oprogramowania w istotny sposób wpływa na przyszły kształt firmy oraz jej możliwości rozwoju. Spośród wielu propozycji, na uwagę będą zasługiwać te, które proponują innowacyjne, otwarte na dalszą rozbudowę, dalekowzroczne rozwiązania.

biuro

Jak wygląda to w praktyce?

Doskonałym przykładem takiego rozwiązania jest system ERP enova365. Dzięki wspólnej bazie danych integruje on za pomocą modułów wszystkie obszary działalności firmy w tym m.in. księgowość, kadry i płace, handel, obsługa klienta, komunikacja z pracownikami, CRM. Enova365 elastycznie integruje wszystkie obszary działalności firmy, jednocześnie pozwalając na szybkie i efektywne zarządzanie nimi.

Harmonijne połączenie…

Zaproponowane ułatwienia w księgowości m.in. dzięki połączeniu oraz zautomatyzowaniu ksiąg, podatkowej i handlowej, pozwalają na znaczne skrócenie czasu obiegu dokumentów. System nie małą rolę odgrywa także we wszystkich procesach zarządzania zasobami ludzkimi. Łączy je w całość, pozwalając na szybki przepływ informacji, niezbędnych danych jak i analizę podjętych rozwiązań, od momentu zgłoszenia personalnego zapotrzebowania, poprzez rekrutację, zapis danych w kadrach, aż po dalszą komunikację z pracownikiem. Innowacyjność programu enova365 polega na znacznym wykroczeniu poza standardowe ramy systemu informatycznego dla biznesu. Możliwość komunikacji między użytkownikami na różnych poziomach za pomocą ‘dedykowanych pulpitów’, szybka wymiana i dwukierunkowa aktualizacja danych, sprawna rachuba księgowo-płacowa, strategiczna analiza zgromadzonych danych ze wszystkich modułów, pozwalają na znaczne zaoszczędzenie czasu, jak i efektywne zarządzanie.

Siedziba biura już nie jest ograniczeniem

Wersja mobilna programu enova365 pozwala na monitorowanie wszystkich procesów online.  Połączenie z systemem poprzez przeglądarkę internetową lub za pomocą urządzenia dotykowego, pozwala na znaczną wygodę i brak ograniczeń w dążeniu do realizacji zaplanowanych działań biznesowych.

Drogowskaz

W obliczu zachodzących przemian technologicznych, nie podjęcie rzuconego przedsiębiorcom wyzwania, obawa przed zmianą, lęk przed nowością czy też zlekceważenie potrzeb, stanowią główne ograniczenie w rozwoju firmy. Enova365 jako propozycja oprogramowania wychodzi odważnie naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego biznesu. A prosta droga do sukcesu wiedzie już nie tylko przez ‘bycie otwartym’ na zmiany, ale przede wszystkim przez ‘bycie gotowym’ na przyjęcie kolejnych.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag ERPtag enova365
To warto przeczytać
fot. sdecoret

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Styczeń 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: