Profesjonalna firma sprzątająca w Lublinie

17-04-2019, 08:33

Szukasz sprawdzonej firmy sprzątającej? Zapoznaj się z przedstawioną ofertą i sprawdź, czy spełnia ona twoje oczekiwania.

mop sprzątanie

Stanbest to prężnie działająca od kilkunastu lat na Podkarpaciu i w województwie lubelskim firma sprzątająca. Świadczy usługi na rzecz osób prawnych i prowadzących własną działalność gospodarczą, a także na rzecz klientów indywidualnych. Lublin to jedno z miejsc, w którym Stanbest ma swój odział, oprócz Rzeszowa i innych pozostałych.

Oferta

Szeroki wachlarz usług to jedna z zalet firmy Stanbest. Kluczowe jest także to, że specjalizuje się w czyszczeniu (myciu, sprzątaniu) obiektów specjalistycznych, takich jak na przykład hale produkcyjne, silosy, stacje benzynowe czy schody ruchome. Pracownicy firmy Stanbest ponadto:

  • sprzątają obiekty budowlane i pobudowlane
  • myją elewacje, dachy, okna, witryny oraz obiekty małej architektury typu pomniki, ogrodzenia czy kostka brukowa
  • czyszczą dywany, tapicerki samochodowe i meblowe • pielęgnują zieleń
  • odśnieżają dachy i usuwają wiszące sople
  • zapewniają opiekę nad grobami (mycie i czyszczenie )

Oferta firmy sprzątającej Stanbest skierowana jest do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Pracownicy zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z firmą Stanbest Lublin, oni przygotują indywidualną wycenę dopasowaną do twoich potrzeb. 

Dlaczego Stanbest?

Istnieje szereg czynników, które świadczą na naszą korzyść. Przede wszystkim duże doświadczenie. Działamy na rynku od 2000 roku i przez ten czas stale podnosimy poziom naszych usług, tak aby klientom oferować najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie sprzątania, mycia i czyszczenia. Są z nami sprawdzeni i z dużym doświadczeniem zawodowym pracownicy.

Po drugie kompleksowość oferty. Z naszych usług może skorzystać każdy, w tym specjalistyczne firmy. Nasze portfolio i rekomendacje udzielone przez naszych klientów są doskonałym potwierdzeniem tego. W swoim portfelu mamy współpracę z różnymi branżami i markami takimi jak między innymi: Decathlon, H&M, Toyota, Sylveco. Szerzej z rekomendacjami można zapoznać się klikają w zakładkę referencję na stronie Stanbest. 


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag sprzątanietag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. spiber.de
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: