Podejrzewasz, że partner Cię zdradza? Zobacz, jak rozwiać swoje wątpliwości

13-03-2018, 08:27

Jesteś w wieloletnim i – wydawałoby się – szczęśliwym związku, jednak czujesz, że od pewnego czasu coś się zmieniło w Waszej relacji. Twoja druga połówka wciąż nie ma dla Ciebie czasu, jest niemiły, a wychodząc do łazienki, zawsze zabiera ze sobą telefon? Jeśli te i podobne zachowania partnera wzbudzają w Tobie niepokój, pora raz na zawsze pozbyć się podejrzeń. Niezależnie od tego, co ostatecznie się okaże, Ty będziesz mieć pewność, że Twój partner nie gra na dwa fronty.

romantic

Czy lepiej wiedzieć o zdradzie, czy też żyć w nieświadomości?

Bycie zdradzonym to jedno z gorszych uczuć, jakie może spotkać nas w życiu. Ukochany bądź ukochana, którzy zapewniali nas o swojej gorącej miłości, a nawet ślubowali przed Bogiem przed ołtarzem, że nie opuszczą nas aż do śmierci, w przypływie pożądania, nudy lub bezmyślności postanawiają zacząć ukradkiem spotykać się z kimś innym. Troje w związku to już tłok – wiadomo nie od dziś. Choć prawda czasem potrafi być bardzo bolesna, lepiej późno niż wcale dowiedzieć się, że druga osoba nie jest warta naszej miłości i zaangażowania. Prawda, choć dotkliwa, potrafi być bardzo oczyszczająca i wyzwalająca. Jest przepustką do ułożenia sobie szczęśliwego życia z kimś stałym w uczuciach.

Poznaj powody, dla których warto zatrudnić profesjonalnego detektywa

Konfrontacja z partnerem oskarżanym o zdradę, zamiast szczerego wyznania z jego strony, może zakończyć się fiaskiem i odruchowymi zapewnieniami o miłości. Ujawnienie tego, że coś podejrzewamy, może wzbudzić w drugiej osobie czujność. Partner, chcąc ratować dobre imię i uniknąć konsekwencji swoich działań, może próbować zatrzeć ślady swoich nieczystych zagrywek, np. kasując SMS-y, zdjęcia na telefonie i nagrania z kamery. A nie o to przecież chodzi, aby niewierny partner uniknął odpowiedzialności. Dobry detektyw zgromadzi solidny materiał dowodowy, bez którego trudno będzie o konkretne argumenty w sądzie podczas rozprawy rozwodowej. Świadectwo niewierności małżeńskiej w postaci zdjęć, nagrania wideo czy audio, daje dowody nie do podważenia. Przypomnijmy, że sąd może orzec o rozwodzie w sytuacji, gdy doszło do trwałego rozpadu związku na poziomie emocjonalnym, fizycznym czy gospodarczym, a także wtedy, gdy nie istnieje szansa na odbudowanie więzi pomiędzy małżonkami. Utrzymywanie kontaktów o charakterze emocjonalnym i seksualnym z osobami postronnymi jest konkretnym wykroczeniem przeciwko instytucji małżeństwa.

Korzystając z pomocy profesjonalnego detektywa, możemy rozwiać raz na zawsze wątpliwości związane z postawą moralną i prawdziwym zachowaniem współmałżonka (lub współmałżonki). Zamiast snuć domysły i wpadać w skrajne emocje – raz domniemywać zdradę, by za chwilę szukać argumentów przemawiających za wiernością partnera – lepiej stanąć oko w oko z faktami i rzeczywistością oraz dać sobie prawo do szczęścia z kimś innym w przyszłości.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag detektywi
To warto przeczytać

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: