OVH otwiera biuro w Warszawie

10-11-2016, 08:10

OVH, wiodący europejski dostawca infrastruktury chmurowej oraz usług hostingowych, otwiera biuro w Warszawie. Nowa placówka firmy pozwoli na jeszcze lepszy kontakt z klientami na rynku lokalnym. Jest to kolejny etap rozwoju spółki, który poprzedziło otwarcie w Polsce centrum danych.

ovh logo

OVH nie zwalnia tempa. Po niedawnym uruchomieniu centrum danych w Warszawie firma postanowiła otworzyć drugie biuro w Polsce, dzięki czemu OVH rozszerzy zakres działań związanych ze wsparciem klienta oraz sprzedażą. Dzięki nowej inwestycji firma chce być jeszcze bliżej swoich użytkowników i partnerów biznesowych. Ulokowanie biura w Warszawie ułatwi nawiązywanie bezpośrednich kontaktów klientom z województwa mazowieckiego oraz umożliwi uzyskanie kompleksowych informacji podmiotom zainteresowanym usługami spółki. Resellerzy, software house'y czy agencje interaktywne mogą liczyć na wsparcie i doradztwo w realizacji swoich projektów.

W zeszłym miesiącu OVH otworzyło w Warszawie nowe centrum danych. Placówka będzie obsługiwała klientów m.in. z Europy Środkowo - Wschodniej, Bałkanów, Turcji oraz Rosji. Inwestycja została zrealizowana w ramach 5-letniej strategii rozwoju OVH. Na ten cel firma pozyskała blisko 250 mln. Euro odsprzedając mniejszościowy pakiet udziałów funduszom inwestycyjnym KKR i TowerBrook. Kapitał pozwoli dokonać inwestycji sięgających 1,5 miliarda Euro, z których część zostanie zrealizowana w Polsce. Nowopowstałe biuro pozwoli na wsparcie rozwoju centrum danych od strony sprzedażowej.

Od 2004 roku OVH posiada biuro we Wrocławiu, w którym pracuje ok. 50 osób. Polski oddział był pierwszym założonym przez firmę poza Francją. W dziale R&D polscy inżynierowie, we współpracy z kolegami z Francji i Kanady rozwijają produkty oferowane przez OVH.

„Polski rynek jest dla nas niezwykle ważny. Otwarcie centrum danych oraz biura w Warszawie potwierdza fakt, że OVH chce inwestować w Polsce” – tłumaczy Robert Paszkiewicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie OVH. „Plany rozwoju OVH w naszym kraju zostały poprzedzone badaniami z udziałem klientów oraz wnikliwą analizą krajowego rynku usług serwerowych. Aż 60% z przebadanych przez nas osób przyznało, że chciałoby, aby centrum danych powstało właśnie w Polsce. Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów dlatego rozwijamy sieć własnych biur i data center” – dodaje Robert Paszkiewicz.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Warszawatag Ovhtag biuro
To warto przeczytać


fot. sdecoret

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Styczeń 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: