Oszczędność czasu, dzięki automatom vendingowym w Twojej firmie

23-09-2019, 14:51

Każdy, kto prowadzi własną firmę wie doskonale, jak ważna jest oszczędność czasu w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Strata każdej chwili to również stara pieniędzy. Jednocześnie jednak dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników powinna być dla każdego przedsiębiorcy priorytetem, którego nie wolno zaniedbywać. Jak to pogodzić, kiedy wydawanie ubrań ochronnych zabiera sporo czasu? Rozwiązanie jest proste. Są nim automaty vendingowe.

Czym są automaty vendingowe?

Automaty vendingowe to nic innego jak nowoczesne urządzenia, których rolą jest wydawanie różnego rodzaju przedmiotów i towarów. Większości z nas kojarzą się z napojami, kawą i słodyczami. Warto jednak wiedzieć, że urządzenia te mogą mieć znacznie szersze zastosowanie. Z powodzeniem mogą być bowiem wykorzystywane również w firmach, które chcą sprawniej wydawać pracownikom niezbędne im akcesoria i narzędzia pracy.

Co mogą wydawać?

Firma www.safetyfirst24.pl oferuje automaty vendingowe, których rolą jest wydawanie ubrań ochronnych, obuwia oraz akcesoriów takich jak okulary czy rękawice ochronne. To rozwiązanie dla firm, w których pracownicy muszą korzystać z tego rodzaju zabezpieczeń. Safety First oferuje szeroki wybór odzieży ochronnej, rękawic, obuwia oraz innych zabezpieczeń, które stworzone zostały przez czołowych producentów. To w połączeniu ze sprawnym działaniem automatów może przynieść przedsiębiorstwu liczne korzyści.

Na czym polega ich działanie?

W automatach vendingowych, takich jak te oferowane przez firmę Safety First znajdziemy określoną ilość produktów ochronnych, które powinny być stosowane w danej firmie. Przedsiębiorcy sami określają jakiego rodzaju odzieży czy akcesoriów potrzebują pracownicy w ich firmie.

Każdy pracownik otrzymuje swoją kartę lub specjalny kod, dzięki któremu może szybko i sprawnie pobrać niezbędne mu przedmioty. Obsługa automatów vendingowych jest dziecinnie prosta.

Korzyści z wykorzystania automatów w firmie

Zamontowanie automatów vendingowych w firmie przynosi szereg korzyści dla przedsiębiorstwa, ale również dla pracowników. Przede wszystkim pozwala znacznie zaoszczędzić czas związany z wydawaniem odzieży ochronnej. Pracownik nie musi udawać się do magazynu czy wypełniać dokumentów z tych związanych. Mimo to, dzięki indywidualnemu numerowi lub karcie pracodawca ma wgląd w to kto, w jakim czasie pobrał środki ochrony. Przyczynia się to do zmniejszenia ilości wydawanych ubrań i obuwia a więc przynosi oszczędności. Jednocześnie automaty vendingowe pozwalają na monitorowanie stanu magazynowego środków ochrony w firmie, dzięki czemu nie ma obaw, że zabraknie ich dla pracowników. Warto również wspomnieć, że odzież dostępna jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę nie zaś tylko w godzinach pracy magazynu.

 

Podsumowując, nowoczesne automaty vendingowe to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie, w której pracownicy muszą korzystać z odzieży lub obuwia ochronnego. Dzięki ich sprawnemu działaniu możliwe jest bowiem nie tylko skrócenie czasu ich wydawania, ale również lepsza kontrola nad zapasami magazynowymi. Nie dziwi więc fakt, że z rozwiązania takiego korzysta coraz większa liczba przedsiębiorstw.


Źródło: Publikacja biznesowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytaćRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: