Okazjum.pl przejęte przez Grupę Interia.pl

08-10-2015, 08:22

Okazjum.pl to serwis prezentujący gazetki reklamowe sieci handlowych. Można w nim znaleźć  także informacje o funkcjonowaniu centrów handlowych, bieżących promocjach konsumenckich oraz poradnik zakupowy.

Serwis od 5 lat rozwijany był przez Joannę i Dawida Piaskowskich. W 2011 roku zainwestował w niego SpeedUp Venture Capital Group.

- Historia współpracy Okazjum.pl z funduszem ma całkiem zabawny początek. Po pierwszym zapozananiu się z projektem odrzuciliśmy go. Dopiero po ponownym zajrzeniu do folderu odrzucone, pomyśleliśmy, że może jednak warto porozmawiać z jego twórcami – mówi Bartłomiej Gola, partner zarządzający SpeedUp Venture Capital Group. - Naszym zdaniem kluczem do sukcesu OKazjum jest gotowość do zmian w założonym modelu (przy zachowaniu początkowej idei) oraz ogromna zdolność do nauki nowych rzeczy – dodaje Bartłomiej Gola.

Obecnie Okazjum jest największą w Polsce internetową bazą gazetek i katalogów reklamowych sklepów z całego kraju.

Nowym właścicielem Okazjum.pl jest Grupa Interia.pl, która odkupiła serwis od jego założycieli oraz od funduszu należącego do SpeedUp Venture Capital Group. Celem przejęcia było stworzenie najszerszej oferty w kategorii serwisów z ofertami sieci handlowych - poinformowali przedstawiciele Interii.

- Cieszę się, że po kilku latach ciężkiej pracy udało się nam z sukcesem sprzedać naszą firmę. Wierzę, że Grupa Interia.pl jest w stanie w pełni wykorzystać potencjał serwisu i stworzyć jeszcze lepszą ofertę dla klientów Okazjum. Mam też nadzieję, że nasz przykład zachęci innych do zakładania i rozwijania swoich startupów – mówi Dawid Piaskowski, prezes i współzałożyciel Okazjum.pl


Źródło: Inforamcja prasowa

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

fot. Kasperskyfot. bongkarnfot. LiveSpace

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: