Naturalne sposoby na poprawienie potencji

13-03-2019, 06:52

Zaburzenia erekcji dotykają wielu mężczyzn, choć nie wszyscy przyznają się do tego głośno, uważając to za wstydliwą dolegliwość. Jest to myślenie błędne, ponieważ w obecnych czasach problemy takie dotknąć mogą każdego mężczyznę – spowodowane jest to najczęściej intensywnym i niezdrowym stylem życia.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Źródła problemów z potencją mogą być bardzo zróżnicowane. Nie ma przyczyny, którą możemy uznać definitywnie za jedyny powód występowania tej dolegliwości. Często źródłem jest po prostu styl życia mężczyzny. Nieprawidłowa dieta, bogata w fast-foody, produkty przepełnione konserwantami, charakteryzująca się brakiem zróżnicowania posiłków, z pewnością może przyczynić się do powstania problemów z erekcją. Również utrzymujący się długo silny stres nie pozostaje obojętny dla tej dolegliwości, a wręcz może ją nasilać. Życie w pośpiechu powoduje ciągłe zmęczenie i osłabienie, a to również ma negatywny wpływ na erekcję. Z pewnością wrogiem każdego mężczyzny będą również wszelkie nałogi, takie jak picie alkoholu czy palenie papierosów. Ciągła praca nie pozwala nam często na podjęcie jakiejkolwiek, choćby najmniejszej aktywności fizycznej – to także nie pozostaje obojętne, gdy chodzi o sprawy związane z erekcją.

Jak wyeliminować problemy z erekcją?

Walczyć z kłopotami na tle potencji mężczyzna powinien przede wszystkim poprzez wyeliminowanie czynników, wymienionych w poprzednim akapicie. Zbawienny wpływ na kondycję seksualną będzie miała z pewnością zmiana diety. Postarajmy się, aby nasz jadłospis był zróżnicowany, a przede wszystkim bogaty w produkty, które dobrze wpływają na potencję. Włączmy do naszej diety na przykład ananasy, ostrygi, awokado, kakao, czy też przyprawy, takie jak chilli. Możemy pokusić się także o zastosowanie kuracji ziołowej. Do ziół, które mogą nam pomóc rozwiązać problemy z potencją, zaliczamy żeń-szeń syberyjski, miłorząb, czy liść Damiana. Jeśli przyczyny naszych kłopotów upatrujemy w przemęczeniu, warto spróbować produktów zawierających kofeinę, takich jak na przykład guarana. Co ciekawe, guarana zawiera więcej kofeiny, niż kawa. Dzięki temu rozszerza naczynia krwionośne, co powoduje poprawę ukrwienia narządów. Guarana może być przyjmowana na przykład w formie tabletek, bądź w postaci sproszkowanej. Zmiana stylu życia powinna także dotyczyć rezygnacji z nałogów – definitywnie odstawmy papierosy oraz alkohol. Włączmy do naszego życia sport. Nie musimy uprawiać go wyczynowo – nawet najmniejsza aktywność fizyczna przyczyni się do poprawy stanu naszego organizmu.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag potencjatag komunikat firmytag Dynamite
To warto przeczytać

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: