Na co zwrócić uwagę, wybierając sprzęt AGD online?

16-04-2019, 07:38

Każda osoba, która kompleksowo remontuje lub urządza kuchnię i łazienkę, staje przed trudnym zadaniem dotyczącym wyboru odpowiedniego sprzętu AGD. Wybór urządzeń i firm jest tak duży, że dobór konkretnego produktu może być nie lada wyzwaniem. Na co więc zwrócić uwagę, wybierając sprzęt AGD online? Podpowiadamy w poniższym artykule.

lodówka

  1. Wybieramy lodówkę
  2. Nowoczesna zmywarka

Wybieramy lodówkę

Decydując się na zakup lodówki, musimy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Poza standardowymi, ale potrzebnymi elementami, takimi jak balkoniki na drzwiach, szuflady na warzywa, zamrażalnik czy podwieszane półki na butelki, jest też wiele innych przydatnych rzeczy. W które z nich szczególnie warto zainwestować? Dobrym rozwiązaniem jest tzw. komora świeżości. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na przechowywanie produktów spożywczych znacznie dłużej, niż na standardowych półkach. Dzieli się na dwie strefy – suchą o wilgotności 50%, w której sprawdzi się przechowywanie mięsa, a także wilgotnej (wilgotność na poziomie 90%) do przechowywania owoców i warzyw. Polecanym rozwiązaniem w owym sprzęcie AGD online jest też obecność tzw. systemu nofrost, który całkowicie eliminuje konieczność rozmrażania, a także specjalna powłoka antybakteryjna zawierająca związki srebra, przez co nie dopuszcza do rozwoju szkodliwych pleśni, grzybów, mikroorganizmów i bakterii. Nowoczesne lodówki są ponadto wyposażone m.in. w szuflady z osobną regulacją temperatury, dystrybutor napełniający szklanki kostkami lodu czy interaktywny panel sterujący. Jak można więc zauważyć, nowoczesne lodówki obfitują w mnóstwo nowinek technicznych. Jeśli zależy nam na znakomitej jakościowo lodówce, która wychodzi daleko poza klasyczne funkcje lodówek i sprzętu AGD online, warto wziąć pod uwagę wyżej wymienione opcje.

Nowoczesna zmywarka

Na co zwrócić uwagę, wybierając nowoczesną zmywarkę? Przede wszystkim dobrze jest sprawdzić, czy urządzenie posiada specjalny czujnik, który nie dopuści do wycieku wody ze środka maszyny oraz z węża. Koniecznym elementem jest też blokada, która nie pozwoli osobom niepowołanym (w szczególności dzieciom) otworzyć zmywarki w trakcie pracy. Warto też zainwestować w sprzęt posiadający takie funkcje, jak możliwość mycia naczyń jedynie w jednym koszu (np. górnym), czujnik załadunku (samodzielnie ocenia stopień wypełnienia urządzenia i dopasowuje względem niego poziom wody), czy też timer, umożliwiający zaprogramowanie czasu rozpoczęcia pracy zmywarki o określonej godzinie.

Wymienione wyżej elementy pokazują, w jak wiele innowacyjnych funkcji są wyposażone nowoczesne lodówki i zmywarki. Chcąc posiadać wysokiej klasy urządzenie, warto wybrać takie, które posiada wspomniane funkcje.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag agd online
To warto przeczytać

fot. Chce.to

fot. ChivasRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: