Medale łowieckie - produkcja medali na zamówienie

09-10-2020, 13:41

Sposobów wykorzystania medali wykonanych na indywidualne zamówienie jest naprawdę mnóstwo. Medal można wykorzystać jako nagrodę, odznaczenie czy nawet prezenty. Sprawdź, jakie zastosowanie mogą mieć medale na zamówienie.

Medale okolicznościowe są nieodłącznym elementem w wydarzeniach, gdzie prowadzona jest rywalizacja między uczestnikami, na przykład w zawodach sportowych, konkursach naukowych i artystycznych, czy nawet w kreatywnych zabawach. Nadanie medalu pozwala wyróżnić zwycięzców pośród innych uczestników i nadać pozytywny wydźwięk zorganizowanemu eventowi. Do medali okolicznościowych zaliczamy także te przygotowywane specjalnie dla kół łowieckich. Medal myśliwski to przede wszystkim unikalne trofeum dla zasłużonego myśliwego, które jest namacalnym dowodem jego chwalebnych dokonań łowieckich.

Najczęściej medale łowieckie, myśliwskie są produkowane dla Polskiego Związku Łowieckiego. Takie odznaczenia przynoszą wiele radości i zachwytu aktywnym myśliwym. Dużym zainteresowaniem cieszy się medal zasługi łowieckiej na cześć św. Huberta. Jest to popularne święto wśród PZW. W tym dniu organizowane są zbiorowe polowania, które kończą się huczną biesiadą oraz przyznawaniem medali łowieckim dla najlepszych myśliwych. Medale myśliwskie są także realizowane dla innych kół łowieckich działających w Polsce. Bardzo często medale okolicznościowe są zwieńczeniem organizowanych przez te koła łowieckie wydarzeń sezonowych czy rocznych.

medale łowiecke

Medal myśliwski może być wykonany z brązu, ekologicznej sklejki czy nowoczesnej pleksi. Dodatkowo każdy medal posiada taśmę rypsową, służącą do zawieszenia odznaczenia na szyi, a także etui, w którym przechowywane jest odznaczenie. To, z jakiego materiału będzie wykonany medal myśliwski, jaki będzie jego kształt oraz finalny wygląd będzie zależało od zamysłu koła łowieckiego. Ważne jest to, aby projekt i logo medalu odzwierciedlały charakter organizowanego wydarzenia. Bez wątpienia medal z nadrukiem to unikalne odznaczenie, którym warto wyróżnić każdego łowczego w naszym kraju. Często koła łowieckie upamiętniają rocznicę swojego powstania niepowtarzalnymi trofeami. Z pewnością środowiska myśliwskie będą zadowolone z wyboru medali okolicznościowych, które są niepowtarzalne, a zarazem są tańszą alternatywą niż statuetki.

Zobacz medale, odznaczenia, pinsy oraz przypinki wykonane na zamówienie przez producenta medali POLMET


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag nolstag medale łowieckietag medale
To warto przeczytać


fot. peshkovRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Serwisy specjalne: