Masz świadomość czym są twoje sny?

11-07-2019, 06:44

Codziennie śpimy (chyba, że jest tutaj jakiś student, który uczy się do sesji!) - to nie jest nic odkrywczego, prawda? Ale zdarza nam się, że przez 90% naszego snu pojawia się w naszej głowie jakaś niesamowita projekcja. Wyobrażenie. Senne marzenie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak pojawia się taka kreacja w śnie, a także dlaczego jest ważna. Musicie więc dowiedzieć się jak powstają wasze sny i dlaczego warto je zapisywać, a potem analizować.

budzik

Twoje senne marzenia powstają bardzo wcześnie

Tak naprawdę to nie jest tak, że kładziesz się do łóżka, a twój mózg przekłada jakąś wajchę w głowie, która sprawia, że dzisiaj przyśni ci się to, a nie coś innego. Twoje sny powstają dużo wcześniej, bo już w ciągu dnia. Wszystko zależy od bodźców, które wysyłane są do mózgu. Można z czegoś bardzo się cieszyć, czymś martwić, potrzebować czegoś lub kogoś. Intensywne myślenie o czymś i silne emocje względem czegoś skutkują wykreowaniem pewnej wizji, która później pojawi się w naszym śnie. Sami, nieświadomie, postanawiamy z czym będziemy się w nocy zmagać. Czasami nawet to, co dzieje się wokół nas kiedy już śpimy, ma niesamowite znaczenie. Okazuje się, że najcichszy dźwięk, który rejestrujemy, może być zalążkiem do powstania nowej wizji we śnie. Kiedy za oknem szaleje burza - prawdopodobnie nam się przyśni. Jeśli niewygodnie śpimy, może okazać się, że ta część, która drętwieje nam w tej pozycji, we śnie będzie chora lub niesprawna. Wszystkie bodźce, jakie docierają do nas z otoczenia, wpływają na to, że powstaje w naszej głowie sen.

A kiedy już wstajesz...

Kiedy już rano wstajesz - czasami jesteś zaaferowany snem. Ale, nawet jeśli nie, to warto wykonać kilka prostych kroków. Najważniejsze co trzeba zrobić to po prostu zapisywać swoje sny, a następnie się nad nimi pochylić. Sprawdzić czym się martwiliśmy, a także zanalizować co miało pośredni i bezpośredni wpływ na nasze marzenia senne. Najlepiej sprawdzać wszystko to, co się w nich pojawia, aby przeanalizować także przyszłość. Sennik może być odpowiedzią na wszystkie pytania. Wystarczy wpisać poszczególną część snu w wyszukiwarkę, doprecyzować to, a następnie sprawdzić znaczenie naszego snu. Czasami to dobre przepowiednie, czasami jednak nie wróżą niczego dobrego. Ale mogą być dla nas świetną wskazówką w tym, co dalej robić ze swoim życiem. Nie trzeba oczywiście wierzyć w nie w 100%, można traktować jako zabawę, ale coraz więcej osób nawołuje do tego, aby zająć się analizowaniem swojego snu. Motywuje to tym, że nasza pewność siebie wzrasta, możemy zobaczyć jakie mamy tendencje do śnienia poszczególnych rzeczy i wiele, wiele więcej innych rzeczy możemy osiągnąć, jeśli tylko zapisujemy swój sen. To co? Sprawdź go i zobacz, co czeka cię w najbliższym czasie.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag snytag senniktag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. KasperskyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: