Mariaż technologii i usług dekoratorskich

10-07-2013, 14:00

To jak urządzone jest pomieszczenie, w którym przebywamy ma wpływ na nasz nastrój. Są miejsca, w których czujemy się źle i niepewnie. O charakterze miejsca świadczą wykorzystane kolory, meble ale również obrazy i drobne ozdoby. Marzysz o unikalnym wnętrzu swojego domu? W Twojej głowie zrodził się pomysł na oryginalną dekorację mieszkania ale niestety żaden z salonów meblowych nie potrafi sprostać twoim wyobrażeniom? Okazuje się, że obecnie, dzięki zaawansowanym technologiom i artystycznej wizji producentów (i klientów!) możliwe jest sprostanie wszystkim, choćby najbardziej wygórowanym wymaganiom.

antyramy

Zakup odpowiadającej tobie antyramy nie wiąże się już z wielogodzinnymi poszukiwaniami takiego produktu i ciągnącymi się w nieskończoność pielgrzymkami po sklepach branżowych. Ostatnio na rynku pojawiła się oferta, dzięki której klient zamówić może antyramy o dowolnym rozmiarze i kształcie. Nowością na polskim rynku są na przykład antyramy kryształowe, które mogą dostosować się kształtem do konturów wybranej fotografii – już nie musisz ograniczać się do przewidywalnych prostokątów! Z kolei dzięki multi antyramie możliwe jest dowolne zestawienie kilku fotografii, tworzące ciekawą i niepowtarzalną całość. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla klienta indywidualnego ale również nowoczesna metoda w branży reklamowej lub wyjątkowy akcent dopełniający aranżację wystroju firm.

Ponadczasowym hitem wnętrzarskim są również fotoobrazy, które nadadzą klimatu nawet najmniej atrakcyjnemu pomieszczeniu, a dodatkowo spersonalizują je i sprawią, że mieszkająca lub pracująca w nim osoba poczuje się komfortowo. Podobnie jak antyramy, fotoobrazy również dostępne są w dowolnym formacie. Dzięki zaawansowanej technologii obecnie możliwy jest ogromny wydruk w doskonałej jakości. Ciekawą inspiracją mogą być na przykład fotoparawany, które łączą funkcjonalność z wysoką estetyką.

multi antyramy 

Jeżeli jednak w mieszkaniu potrzebne są jedynie drobne detale, które dopełnią całości, ocieplą charakter miejsca i podkreślą jego urok – warto zainwestować w niewielkie bibeloty, takie jak na przykład magnesy na lodówkę. W tym wypadku również można zainwestować w wydrukowanie na tym oryginalnym nośniku swoich prywatnych zdjęć. Możliwy jest również zakup magnesu z dołączonym kalendarzem i notesem, by żadna myśl nie uciekła nam podczas wykonywania codziennych obowiązków. Na pewno zestaw magnesów na lodówce pobudzi wyobraźnię dzieci – dlatego bardzo popularne są zwierzątka lub litery. A dla automaniaków świetnym gadżetem okażą się magnesy na samochód. Spersonalizowany magnes może okazać się udanym prezentem bez względu na płeć lub wiek obdarowywanego.

Składając zamówienie upewnij się, że usługi firmy, którą wybrałeś świadczone są na wysokim poziomie – np. kupując fotoparawan najpierw sprawdź jakość druku wielkoformatowego. Zapoznaj się także z jej wcześniejszymi realizacjami – mogą one potwierdzić kwalifikacje firmy, a także zainspirować Cię podczas zakupów.

 magnesy***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy