Konkurs Chopinowski z Mobile Trends Award 2016

29-02-2016, 13:06

Tegoroczna nagroda Mobile Trends Award w kategorii marka/firma z najlepszą aplikacją mobilną powędrowała do Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina. Zwycięską aplikację Konkurs Chopinowski zaprojektował i stworzył INFOR IT.

Konkurs Chopinowski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na świecie. O możliwość występu w Warszawie stara się w każdej edycji kilkaset młodych pianistów z całego świata. Finał, w którym gra 10 najlepszych pianistów, może obejrzeć w Filharmonii Narodowej w Warszawie niewiele ponad 1000 melomanów. Tegoroczna edycja była jednak dostępna dla wszystkich na całym świecie, dzięki realizacji software house’u INFOR IT, z którym Narodowy Instytut Fryderyka Chopina podpisał umowę na wykonanie aplikacji mobilnej konkursu.

Aplikacja Konkurs Chopinowski dała użytkownikom dostęp na żywo do wszystkich przesłuchań 17. Konkursu Chopinowskiego, życiorysów artystów i jurorów, na bieżąco uaktualnianego kalendarium występów. We wcześniejszych edycjach informacje takie w większości pozostawały za zamkniętymi drzwiami Filharmonii Narodowej. Ponadto, dzięki integracji z mediami społecznościowymi aplikacja była także platformą dyskusji o Konkursie i jego przebiegu.

Aplikacja stworzona przez Infor IT była dostępna w AppStore, GooglePlay oraz Samsung Smart TV, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Łącznie zanotowano prawie 37 tys. pobrań z czego prawie 18 tys. na iOS. Najwięcej w Polsce - ponad 5 tys. oraz w Japonii – prawie 3 tys. Na trzecim miejscu uplasowały się Stany Zjednoczone z 1,5 tys. ściągnięć. Aplikacja odnotowała 96 910 sesji (używania powyżej 2 sek). Średnia ocena w GooglePlay to 4,6 przy 270 recenzjach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

fot. LeslieAnn

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: