Jaki wybrać żyrandol do kuchni?

11-09-2018, 06:51

Kuchnia jest ważnym pomieszczeniem każdego domu. Jej aranżacja przysparza niejednokrotnie wielu problemów. Z jednej strony wnętrze powinno być nowoczesne, natomiast z drugiej funkcjonalne. Ważny jest również wybór odpowiedniego oświetlenia.

Żyrandol do kuchni - czym kierować się przy jego wyborze?

Oświetlenie w kuchni powinno być dobrze przemyślane. Proces jego opracowywania determinuje kilka czynników. Kluczowym z nich jest rozmieszczenie mebli. Żyrandol do kuchni powinien oświetlać miejsce pracy, ale jednocześnie nie może razić w oczy. Najczęściej rekomenduje się umieszczenie żyrandola w kuchni nad blatem lub stołem. Ważne jest, aby światło, które z niego pochodzi było jasne i skupione. Elementem wpływającym na rozmieszczenie oświetlenia jest sufit. Może być on podwieszany, a żyrandol w kuchni można umieścić w specjalnej szynie lub wnęce. Stopień intensywności światła zależy od długości zwisu żyrandola w kuchni. Jego wybór jest uzależniony od wysokości pomieszczenia. W niskiej kuchni zdecydowanie lepiej sprawdzi się krótszy zwis żyrandola, natomiast dłuższy zdecydowanie lepiej będzie wyglądał w dużych i wysokich pomieszczeniach.

Modny żyrandol w kuchni

Żyrandol w kuchni to nie tylko funkcjonalny dodatek, ale również element dekoracyjny, który urozmaici wygląd każdej kuchni. Możemy wybrać taki design, jaki będzie zgodny z naszymi preferencjami. Wszystko zależy od tego, czy żyrandol w kuchni ma tworzyć tradycyjny wystrój, czy też nowoczesną aranżację. Na klasykę gatunku składają się biały i czarny kolor żyrandola w połączeniu z prosta formą. Nowoczesne trendy koncentrują się wokół wieloelementowych konstrukcji i wymyślnych kształtów. Wzory ażurowe i niebanalny design żyrandola w kuchni z pewnością odmienią charakter niejednego wnętrza. Coraz częściej sięgamy po zaskakujące formy i zdecydowane kolory, które nie tylko doskonale ożywią wnętrze, ale również będą stanowiły jego dominantę. Z kolei neutralne kolory doskonale wtapiają się w całość wnętrza i pozwolą stworzyć klasyczną i harmonijną całość.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag oświetlenietag kuchniatag komunikat firmytag Dynamite
To warto przeczytać

RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Luty 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Serwisy specjalne: