Jaki wybrać żyrandol do kuchni?

11-09-2018, 06:51

Kuchnia jest ważnym pomieszczeniem każdego domu. Jej aranżacja przysparza niejednokrotnie wielu problemów. Z jednej strony wnętrze powinno być nowoczesne, natomiast z drugiej funkcjonalne. Ważny jest również wybór odpowiedniego oświetlenia.

Żyrandol do kuchni - czym kierować się przy jego wyborze?

Oświetlenie w kuchni powinno być dobrze przemyślane. Proces jego opracowywania determinuje kilka czynników. Kluczowym z nich jest rozmieszczenie mebli. Żyrandol do kuchni powinien oświetlać miejsce pracy, ale jednocześnie nie może razić w oczy. Najczęściej rekomenduje się umieszczenie żyrandola w kuchni nad blatem lub stołem. Ważne jest, aby światło, które z niego pochodzi było jasne i skupione. Elementem wpływającym na rozmieszczenie oświetlenia jest sufit. Może być on podwieszany, a żyrandol w kuchni można umieścić w specjalnej szynie lub wnęce. Stopień intensywności światła zależy od długości zwisu żyrandola w kuchni. Jego wybór jest uzależniony od wysokości pomieszczenia. W niskiej kuchni zdecydowanie lepiej sprawdzi się krótszy zwis żyrandola, natomiast dłuższy zdecydowanie lepiej będzie wyglądał w dużych i wysokich pomieszczeniach.

Modny żyrandol w kuchni

Żyrandol w kuchni to nie tylko funkcjonalny dodatek, ale również element dekoracyjny, który urozmaici wygląd każdej kuchni. Możemy wybrać taki design, jaki będzie zgodny z naszymi preferencjami. Wszystko zależy od tego, czy żyrandol w kuchni ma tworzyć tradycyjny wystrój, czy też nowoczesną aranżację. Na klasykę gatunku składają się biały i czarny kolor żyrandola w połączeniu z prosta formą. Nowoczesne trendy koncentrują się wokół wieloelementowych konstrukcji i wymyślnych kształtów. Wzory ażurowe i niebanalny design żyrandola w kuchni z pewnością odmienią charakter niejednego wnętrza. Coraz częściej sięgamy po zaskakujące formy i zdecydowane kolory, które nie tylko doskonale ożywią wnętrze, ale również będą stanowiły jego dominantę. Z kolei neutralne kolory doskonale wtapiają się w całość wnętrza i pozwolą stworzyć klasyczną i harmonijną całość.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag oświetlenietag kuchniatag komunikat firmytag Dynamite
To warto przeczytaćfot. Sarota PR

fot. DotPR


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.