iPhone 8 - jakie funkcje będą dominować

07-02-2017, 09:08

Firma Apple ma zaskoczyć po raz kolejny. W rzeczywistości, to już zostało wiele razy dyskutowane że składnikami najnowszego  iPhone zostanie innowacyjny chip A11 i wyświetlacz OLED Oficjalnie zostały już uznane przez Apple. Także, to już wydaje się jasne, że w 2017 r iPhone 8 przyniesie bardzo istotne zmiany dla użytkowników. Ming Chi Kuro, znany analityk, w branży KGI Securities, dał już kilka swoich opinii na temat nowego urządzenia. Są one bardzo ciekawe, jeśli chodzi o poprawę jakości urządzenia w przeciwieństwie do poprzednich modeli.

kobieta iphone ilans.pl

Oczekiwania na temat iPhona, naprawdę przynoszą wiele nadziei. Apple planuje pokazać coś co będzie bardzo wyjątkowe, jak nigdy. Według rożnych źródeł marka pracuje nad 10 różnymi prototypami. Jednak, jeszcze nic nie jest do końca powiedziane i ustalone. Apple natomiast zawsze był znany z wysokiej jakości sprzętu. Raczej trudno, aby inne formy mogły być dla niej konkurentem. Pojawi się m.in.: TouchID, linii papilarnych. Będzie to system do dodatkowej identyfikacji bezpośrednio na ekranie wyświetlacza. Również, jest mowa o bezprzewodowym ładowaniu, które jest bardzo wygodne. Pomysł za zmniejszenie rozmiaru jest również, tylko nie wiadomo na ile zostanie przyjęty. Najprawdopodobniej będziemy świadkami czegoś innowacyjnego nie zależnie od wielkości ekranu.

 

Co można uznać za pewnik?

Grubość wyniesie ok. 6.1 mm. Posiada certyfikat IP67. Najnowszy ekran dotykowy, o bardzo dużej wytrzymałości, który posiada 1080x1920 pikseli, co oznacza bardzo wysoką jakość obrazu.

Blog na temat urządzeń Apple http://ilans.pl/tag/iphone-8/. Sprawdź!

 

Na czym polega ładowanie na odległość?

Obecnie bezprzewodowe ładowanie polega na położeniu urządzenia na stacji, która emituje energię. Od kilku lat, można nabyć akcesoria pozwalające na zasilanie baterii. Jednak, minusem jest mnogość standardów, które nie każde urządzenie spełnia. Nie jest to również zbyt tanie rozwiązanie. Dla niektórych urządzeń potrzebne jest odpowiednie etui, które nie jest wygodnym rozwiązaniem dla niektórych. Apple chce pójść dalej. Do gniazdka będzie podłączony odpowiedni moduł, a iPhone będzie posiadał wbudowany odbiornik energii.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. Ericsson


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: