Firmy sprzątające - sposób na nieskazitelną czystość

19-01-2016, 11:40

Wiele firm, instytucji i osób prywatnych coraz częściej decyduje się na zatrudnienie firmy sprzątającej w miejsce stałego zatrudniania własnej sprzątaczki. Powody są różnorakie, jednak wszyscy znajdują w tym ruchu jeden wspólny mianownik - nieskazitelną czystość. Zapytani o powody dla których decydują się na taki właśnie ruch, najczęściej wspominają o walorze czystości, zaraz obok wymieniając rozmaite inne powody jakie nimi kierują.

Powodów jest jednak zdecydowanie więcej, dlatego prowadząc firmę, warto przemyśleć zasadność zatrudnienia zewnętrznej firmy sprzątającej.

Jakość równa się zadowolenie

Firmy sprzątające to nie tylko sprzątanie domów prywatnych i biur. Zakres ich działalności jest znacznie szerszy. Wśród najczęściej wymienianych obok biur i domów prywatnych miejsc, znajdują się obiekty handlowe oraz osiedla. Okazuje się, że zatrudnienie firmy zewnętrznej zwiększa zadowolenie rozmaitych grup osób ze sprzątania. Powód jest prozaiczny - okazuje się bowiem, że zdecydowanie wzrasta jakość sprzątania. Dzieje się tak dzięki profesjonalizmowi zatrudnionej w firmach zewnętrznych kadry oraz ich doskonałej znajomości branży.

Ekipa do zadań specjalnych

Nie ma wątpliwości, iż sprzątanie obiektów handlowych, sprzątanie osiedli (tutaj więcej na ten temat http://www.sunsc.pl/sprzatanie-osiedli), czy sprzątanie poremontowe to zadania wymagające szczególnych umiejętności. Do świadczenia tego rodzaju usług niezbędne są ekipy profesjonalistów, które posiadają dobry sprzęt oraz najlepsze środki czystości przeznaczone do sprzątania specjalistycznego. Warto więc w w tych przypadkach sięgnąć po firmę sprzątającą, która dysponuje zarówno znacznie lepszymi środkami, jak i sprzętem do sprzątania. Przyniesie to znaczne oszczędności firmie, czy osobie prywatnej wynajmującej firmę do sprzątania, bowiem nie trzeba inwestować środków w zakup, czy wynajem drogich środków specjalistycznych i sprzętu.

sprzatanie

Sprzątanie w rytmie twojego biura

Firma sprzątająca wykona swoje zadanie nie tylko solidniej i rzetelniej, ale i zdecydowanie szybciej. Mało tego - dzięki możliwości dopasowania sprzątania do rytmu pracy biura, czy firmy, znika zmora nękająca wiele instytucji. Firma outsourcingowa z pewnością nie będzie sprzątać biur pracowników w czasie gdy wykonują oni swoje obowiązki służbowe! Dzięki dopasowaniu do rytmu pracy danej firmy, sprzątanie pomieszczeń wykonywane jest w czasie, gdy pracownicy znajdują się poza biurem.

Korzyści finansowe

Choć wynajem firmy sprzątającej pozornie wydawać może się dość drogi, jednak patrząc pod kątem korzyści dodatkowych płynących z zatrudnienia firmy zewnętrznej, okaże się, że daje ono sporo finansowych korzyści. Przede wszystkim brak konieczności stałego zatrudnienia własnej sprzątaczki, czy sprzątacza zmniejsza koszty pracy. Wydatki, jakie należałoby ponieść na stałą pensję, ZUS, odprowadzanie podatków do Urzędu Skarbowego, etc. można przeznaczyć na wynajem ekipy sprzątającej. Jednak to nie jedyny zysk - nie musimy kupować środków czystości niezbędnych do profesjonalnego sprzątania, ani wydatkować pieniędzy na zakup drogiego sprzętu do czyszczenia.
Zyskujemy jednocześnie na miejscu, które musielibyśmy przeznaczyć na magazynowanie sprzętu od małych mopów poczynając, na froterkach, odkurzaczach, pralkach itp. kończąc. To spora zmiana, dzięki której zyskać możemy przestrzeń magazynową, a w niektórych przypadkach także przestrzeń biurową. Tym samym naszej kadrze pracować będzie się nie tylko przyjemniej, ale i zdecydowanie wygodniej.
Na tego typu zatrudnieniu zyskują zarówno pracownicy, jak i kierownictwo. To korzyści nie tylko stricte finansowe, ale i wzmocnienie prestiżu miejsca pracy, statutu firmy.

Jeśli zastanawiacie się nad możliwością zatrudnienia firmy do sprzątania, oznacza to, że jesteście na właściwej drodze do polepszenia jakości pracy sprzątaczek. Zatrudnienie takiej firmy przyniesie bardzo szybko pozytywne efekty oraz mnóstwo wymiernych korzyści. Wzrośnie też zadowolenie Waszych pracowników, a to przekłada się na efektywność ich pracy. Warto spróbować, by przekonać się, jak wielkie korzyści może przynieść jedna, pozornie mała zmiana.

Artykuł poleca firma zajmująca się sprzątaniem obiektów handlowych oraz osiedli http://www.sunsc.pl


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: