Dlaczego warto korzystać z niemieckiej chemii gospodarczej?

22-05-2018, 08:52

Chemia z Niemiec jest zachwalana przez Polaków od wielu lat. Detergenty zza zachodniej granicy cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród starszych, jak i młodszych pokoleń. Dlaczego warto zastąpić polskie środki czystości ich niemieckimi odpowiednikami?

mat partnera

Chemia gospodarcza o silniejszym działaniu

Niemieccy producenci dostarczają chemię gospodarczą zarówno na zachodni, jak i na polski rynek. Z pozoru są to jednakowe produkty, jednak efekty ich użytkowania są odmienne. Okazuje się, że niemiecka i polska chemia różnią się poziomem skoncentrowania środków czyszczących. W niemieckich proszkach, płynach do prania czy tabletkach do zmywarek ilość środków odplamiających i myjących jest wyższa, natomiast produkty przygotowywane z myślą o polskim rynku są bardziej rozcieńczone. Z tego powodu taka sama ilość polskiego i niemieckiego proszku do prania lub płynu do płukania daje zupełnie inne efekty.

Dystrybutor środków czystości z Niemiec dostarcza na polski rynek produkty, które są tworzone z myślą o rynku zachodnim. Są to proszki do prania i inne detergenty w oryginalnych, niemieckich opakowaniach, dzięki czemu ma się pewność, że są silniej skoncentrowane niż ich polskie odpowiedniki. 

Co ważne, niemieckie środki, które dostarcza hurtownia chemii gospodarczej taka jak https://eurochemia.eu/o-firmie/, są bardziej ekonomiczne. Aby uzyskać efekt czystości i świeżości używa się ich mniej niż polskiej chemii, a cena obu produktów jest porównywalna. Niemieckie środki starczają na dłużej, co oznacza, że jedno sprzątanie lub pranie kosztuje mniej. Ponadto stali użytkownicy tego typu produktów wskazują, że ich zapach jest znacznie przyjemniejszy i dłużej się utrzymuje, a wszystkie sprzątane powierzchnie lśnią czystością. Podobnie jest z ubraniami, które przez długie lata są idealnie białe i odporne na trudne plamy.

 

Dom, który lśni czystością

Dystrybucja środków czystości umożliwia uzupełnienie asortymentu sklepu z chemią gospodarczą, kiosku lub innego punktu w wydajne i skuteczne niemieckie produkty do sprzątania i prania. Hurtownia dostarcza chemię gospodarczą w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu sprzedawca detaliczny zarabia więcej pomimo niskiej ceny końcowej produktu.

Wielu Polaków kupuje wyłącznie niemieckie środki czystości, gdyż korzysta z nich od wielu lat i dostrzega różnice pomiędzy skutecznością polskich i zagranicznych produktów do sprzątania. Uzupełnienie asortymentu sklepu o chemię z Niemiec umożliwia zyskanie kolejnych, stałych klientów, którzy będą regularnie kupować środki chemiczne zza Odry.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. KasperskyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: