Czym jest Totomix?

17-06-2019, 07:05

Zapewne większość z nas choćby kojarzy zakłady bukmacherskie Totomix. Podobnie jak bukmachera oferującego tę grę. Jest to najstarszy produkt Totolotka i jednocześnie najbardziej rozpoznawalna wśród ich gier.

Totomix zakłady bukmacherskie

Jako jeden z głównych, istniejący od wielu lat na polskim rynku bukmacherskim produkt Totolotka, Totomix zakłady to już swego rodzaju odrębna marka.

Dostępny jest wyłącznie w punktach naziemnych, jednak kiedy wpiszemy w wyszukiwarce "Totomix przez internet", "Totomix online" czy "Toto Mix oferta", znajdziemy oficjalną stronę Totomixa, na której można sprawdzić ofertę, Totomix wyniki, godziny pracy punktów naziemnych, zapoznać się ze sposobami gry w danych systemach lub utworzyć eKupon. Należy jednak pamiętać, że nie jest on jednoznaczny z zawarciem zakładu.

Czy dla grających w Totomix bukmacher przygotował bonusy?

Każdy, kto obstawiając w Totomixie, liczy na dodatkowe bonusy, powinien śledzić strony specjalizujące się w pisaniu na temat bukmacherki, ponieważ w artykułach często przewijają się kody, dzięki którym można otrzymać dodatkowe pieniądze na grę.

Czytając teksty specjalistów, dowiadujemy się o nowościach i zmianach na rynku bukmacherskim, jak i mamy szanse trafić na Totomix kod promocyjny zapewniający bonus Totomix. Pamiętajmy jednak, by do wszelkich bonusów od buków podchodzić rozsądnie, ponieważ ich celem nie jest rozdawanie pieniędzy i za każdym bonusem stoją konkretne warunki, które są konieczne do spełnienia, aby móc go otrzymać. Totomix bonus nie będzie pod tym względem wyjątkiem.

Co oferuje graczom Totomix zakłady bukmacherskie?

Poza zdarzeniami sportowymi, których wybór jest oczywiście najbardziej rozbudowany, gracz może obstawić również inne, mające miejsce w ramach dziedzin niezwiązanych ze sportem, jak na przykład kultura czy społeczeństwo. Jeśli chodzi o sporty, to nie brakuje tam wydarzeń powiązanych z tak znanymi dyscyplinami, jak piłka nożna, koszykowa, siatkówka czy hokej na lodzie. Oczywiście należą do głównych dyscyplin, ponieważ to właśnie w ich ramach mamy do czynienia z największą liczbą zdarzeń.

Oprócz tego gracz ma też możliwość obstawienia boksu, sztuk walki, narciarstwa, unihokeja, snookera, MMA, tenisa stołowego oraz e-sportów. Każdego dnia dostępne są tysiące propozycji dotyczących zdarzeń z Polski oraz całego świata.

Obok sportu i wydarzeń społeczno-kulturalnych gracz może typować zdarzenia finansowe, a także kursy dnia. Mają też Super Ofertę dotyczącą sześciu wydarzeń przeważających nad resztą wysokością kursów. Jak więc widać, oferta Totomix jest obecnie naprawdę szeroka.

Sprawdź totomix bonus i opinie rynekbukmacherski.pl/totomix-bukmacher/

Jak grać?

W Totomix można grać w dwóch systemach. Pierwszy i zarazem starszy polega na wpisaniu na kuponie numerów zdarzeń oraz swoich typów, natomiast drugi jest grą blankietową, która polega na skreśleniu wybranych pól.

Mamy do wyboru trzy opcje. Pierwsza (1) to wygrana pierwszego zaproponowanego wariantu. Może nim być na przykład zwycięstwo drużyny gospodarzy - gości. Druga (2) to zwycięstwo wariantu przedstawionego jako drugi, natomiast trzeci (3) to wygrana pierwszej albo drugiej drużyny. 0 to remis.

Ten produkt Totolotka z pewnością bardziej odpowiada graczom, którzy zamiast obstawiać w Sieci, wolą wybrać się do naziemnego punktu. Sam fakt, że istnieje już od wielu lat i wciąż cieszy się zainteresowaniem, przemawia za jego renomą.

Wiadomo, Totolotek to legenda, a do legend się wraca. Poza tym ten bukmacher umiejętnie dostosowuje swoją ofertę do nowych graczy, stąd oferta bukmacherska Totomix zawiera w sobie wiele elementów, które graczom mogą wydawać się dosyć atrakcyjne.

Bez względu jednak na to, jakie zakłady bukmacherskie się wybiera, zawsze należy pamiętać, by były legalne.

Nie ma sensu ryzykować, ponieważ polskie państwo przewiduje bardzo surowe kary dla graczy łamiących prawo.

Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy dany buk posiada licencje na organizowanie zakładów w Sieci, sprawdźmy jego stronę. Przeszukajmy stopkę, legalne podmioty zawsze będą mieć na stronie informacje na temat posiadanego zezwolenia Ministra Finansów.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Totomixtag komunikat firmy
To warto przeczytaćRSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Serwisy specjalne: