Cyfrowy Polsat i sieć Plus wprowadzają zmiany w programie smartDOM

06-10-2015, 18:17

Od 7 października br. przywrócona zostanie promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”.

Podobnie jak w pierwszych dwóch edycjach oferty klienci będą mieli możliwość skompletowania zestawu trzech usług – oferującej ponad 170 kanałów, telewizji satelitarnej, Internetu Power LTE bez limitu danych w cenie abonamentu oraz nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych.

Aby skorzystać z promocji należy posiadać jedną z usług Cyfrowego Polsatu lub Plusa (telewizja, Internet, telefon) z minimalnym abonamentem w wysokości 49,90 zł lub skorzystać z oferty bez sprzętu za minimum 39,90 zł miesięcznie bądź minimum 59,90 zł w ofercie ze sprzętem, aby na drugą usługę otrzymać rabat 50%, a trzecią mieć za 1 zł (rabat maksymalnie 18,99 zł).

Z oferty można skorzystać w każdym punkcie Cyfrowego Polsatu i Plusa, a także telefonicznie lub przez Internet. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów oraz obowiązuje przez całą długość umowy.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag smartDOMtag rabatytag promocjetag Plustag Cyfrowy Polsat
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: