Co czeka rynek nieruchomości? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

05-06-2018, 10:54

Jaka przyszłość czeka polski rynek nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych? Jak rozwiązać najbardziej palące problemy? To pytania, z którymi zmierzą się eksperci z branży i uczestnicy rozpoczynającego się 7 czerwca Forum Rynku Nieruchomości.

mat partnera

Rynek nieruchomości w Polsce – na prostej czy na zakręcie?

Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce związane z rynkiem nieruchomości rozpocznie się już 7 czerwca w Sopocie. Konferencja z udziałem ekspertów oraz przedstawicieli firm deweloperskich, architektonicznych i budowlanych odbędzie się w hotelu Sheraton. Przed uczestnikami wydarzenia dwa dni ciekawych prelekcji, inspirujących case studies i gorących dyskusji w sali Columbus i Marco Polo.

Profesjonalnie o branży nieruchomości – kto wystąpi podczas 8. edycji?

Jak na rynek nieruchomości wpłynie gospodarka senioralna? Czy elektrownie fotowoltaiczne to odpowiedź na potrzeby budownictwa mieszkalnego i użyteczności publicznej? Jak zakaz handlu w niedzielę wpłynął na rynek inwestycyjny w Polsce? Czy trzeba się obawiać dalszych zmian?

Z pytaniami dotyczącymi obecnej kondycji oraz przyszłości branży zmierzą się eksperci i praktycy od lat związani z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W tym roku wykład wprowadzający dla wszystkich uczestników konferencji wygłosi Jacek Santorski – znany psycholog biznesu i psycholog społeczny, dyrektor Akademii Psychologii Przywództwa.

O obligacjach jako alternatywnej formie pozyskiwania środków na zakup gruntu opowie Iwona Załuska, założyciel i prezes Spółki Upper Finance Consulting, firmy specjalizującej się w pozyskiwaniu finansowania dla inwestycji komercyjnych.

O zarządzaniu centrami handlowymi opowiedzą m.in.: Damian Dopiera – Dyrektor Działu Projektów Infrastrukturalnych w C&C Partners; Michał Górski – CEO w firmie Schwitzke Górski i Paweł Kotlarski – Key Account Manager dla Invesco Real Estate oraz dyrektor Centrum Handlowego Galeria Kazimierz w Krakowie.

Nad zagadnieniem związanym z finansowaniem sektora deweloperskiego pochylą się m.in.: Mikołaj Fidziński – dziennikarz ekonomiczny w portalu next.gazeta.pl; Jacek Łaszek – doradca prezesa w Narodowym Banku Polskim, członek grupy roboczej ECB i Bolesław Meluch – doradca Zarządu Związku Banków Polskich.

Konferencja to od wielu lat miejsce spotkań i twórczej dyskusji o przemianach na polskim rynku nieruchomości. Nie może Cię tam zabraknąć!


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.