Brother prezentuje nowe przenośne drukarki termiczne

15-12-2015, 13:46

Urządzenia, charakteryzujące się kompaktowymi rozmiarami i wytrzymałą obudową, pozwalają drukować z m.in. komputerów mobilnych, smartfonów i laptopów. Producent kieruje je do osób pracujących w terenie: handlowców, dostawców, serwisantów, a także pracowników służb bezpieczeństwa publicznego.

Nowe profesjonalne przenośne drukarki Brother PocketJet z serii PJ-700 to modele PJ-723, PJ-763 oraz PJ-763MFi. Urządzenia drukują w formacie A4, ale charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami: mają zaledwie 26 cm szerokości i ważą ok. 480 g (bez akumulatora). Pracują w trybie bezpośredniego druku termicznego i nie wymagają zastosowania tuszu ani tonera – oferują tym samym większą niezawodność pracy, wytrzymałość oraz niższe koszty eksploatacji. Drukarki charakteryzują się wysoką prędkością druku, wynoszącą do 8 stron na minutę, a oferowana rozdzielczość druku wynosi 300 x 300 dpi. Mogą drukować zarówno na arkuszach A4, jak i na rolach papieru.

Drukarki z serii Brother PocketJet PJ-700 to urządzenia przeznaczone dla pracowników terenowych. Można je połączyć ze smartfonami, tabletami, komputerami mobilnymi, laptopami lub komputerami stacjonarnymi – wszystkie modele posiadają interfejsy USB 2.0, a PJ-763 i PJ-763MFi oferują obsługę standardu Bluetooth.

Drukarki obsługują protokół BIP (Bacic Imaging Protocol), umożliwiający pobieranie i drukowanie plików JPG oraz oferują możliwość przechowywania szablonów dokumentów. Do urządzeń dołączone jest kompleksowe oprogramowanie do tworzenia i wgrywania szablonów. Modele obsługują język PJ ESC/P, który zapewnia ich kompatybilność z zewnętrznymi systemami. Mogą być zasilane akumulatorami, zasilaczami sieciowymi lub samochodowymi. Drukarki można zamocować w aucie lub w innym miejscu o ograniczonej przestrzeni.

Modele z serii PJ-700 charakteryzują się wytrzymałą obudową, odporną na codzienną eksploatację w warunkach pracy. Drukarki działają w zakresie temperatur od –10°C do +50°C oraz w warunkach wilgotności od 20% do 80% (bez kondensacji). Urządzenia można opcjonalnie uzupełnić o akcesoria takie jak akumulator, zasilacze sieciowe, obudowy ochronne, zestawy montażowe do pojazdów i etui.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: