Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Zrób to sam - własny las w słoiku w kilku prostych krokach

29-03-2021, 11:43

Chcesz poczuć odrobinę lasu w swoim własnym mieszkaniu, a nie wiesz, w jaki sposób możesz to osiągnąć? Rozwiązanie jest naprawdę bardzo proste, jednak będzie to wymagało od Ciebie odrobiny wysiłku! Najlepszą propozycją może okazać się las w słoiku, który nie dość, że będzie przepięknie wyglądał w każdym wystroju, to będzie w stanie również wyzwolić Twoje kreatywne oblicze. Proces tworzenia takiej dekoracji wcale nie jest taki trudny jakby się mogło wydawać!

Las w słoiku – poznaj proces tworzenia!

Jeżeli masz w planach, aby las w słoiku znalazł się w Twoim mieszkaniu, to należy wyposażyć się w odpowiednie produkty, które pozwolą Ci na wykonanie swojego własnego mini ekosystemu! Pierwszym elementem, po który musisz sięgnąć jest ozdobne szkło, najlepiej jakby to było w miarę pojemne naczynie, w którym swobodnie będzie dało się umieszczać kolejne elementy. Potrzebna jest również ziemia o kwaśnym odczynie, należy pamiętać, żeby była ona jak najwyższej jakości, jeżeli chcemy, aby nasze rośliny mogły się zdrowo rozwijać. Żwirek drenażowy to również obowiązek, ponieważ zapewni on naszej florze odpowiedni dostęp do wody. Pozostałe elementy zależą tylko i wyłącznie od Ciebie, każdy las w słoiku może charakteryzować się czymś nowym oraz niepowtarzalnym, wystarczy tylko puścić wodze swojej fantazji! 

Domowy las w słoiku – wyposaż się w najlepsze produkty!

No dobrze, wiemy już jak wykonać swój domowy las w słoiku. Pozostała jedynie kwestia miejsca, gdzie będziemy w stanie kupić wszystkie potrzebne nam artykuły. Jeżeli poszukujesz sklepu, który zapewni Ci najwyższą jakość produktów na rynku, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą growitbox.com.  Ich asortyment jest niezwykle bogaty, dzięki czemu stworzysz swój niepowtarzalny oraz imponujący przenośny las według swojej własnej wyobraźni. Warto również podkreślić, że ich ceny są niezwykle atrakcyjne, więc zakupy nie powinny w znaczny sposób obciążyć naszego portfela.  

Las w słoiku DIY – świetny sposób na zagospodarowanie swojego wolnego czasu!

Jeżeli poszukujesz ciekawego hobby, które sprawi, że Twoja wyobraźnia osiągnie nieznane Tobie wcześniej poziomy, to las w słoiku DIY, będzie tym czego po prostu szukasz. Zaskocz swoich znajomych ciekawym uzupełnieniem wystroju swojego wnętrza. Jesteśmy w stanie zapewnić, że sam proces tworzenia oraz efekt końcowy są warte choć odrobiny Twojego wysiłku wysiłku. Nie zastanawiaj się dwa razy, tylko czym prędzej wyposaż się w potrzebne produkty. Powodzenia!

Ostatnie artykuły:


fot. CICfot. Tavex
fot. ann_zimaTematy pokrewne:  

tag WLStag nowptag nowlstag nolstag las w słoikutag DIY