Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Lubisz po całym dniu aktywności zrelaksować się przy dobrym filmie lub serialu? A może preferujesz śledzenie rynku muzycznego albo wydarzenia sportowe na żywo? Wolisz gry wideo? Żaden problem - w każdym przypadku TV Apple daje Ci dostęp dokładnie do takich treści, jakie najbardziej lubisz! A ponieważ to Apple, czyli marka zawsze dająca to, co najlepsze, możesz spodziewać się perfekcyjnej jakości obrazu oraz dźwięku. Przeczytaj i dowiedz się, w jaki sposób Apple TV zapewni Ci godziny ulubionej rozrywki!

apple tv

TV Apple – to jest to!

Apple TV daje Ci nieograniczony dostęp do treści multimedialnych. Obejmuje to zarówno filmy i seriale stworzone przez samo Apple, czyli Apple Originals, jak również pochodzące z innych platform streamingowych – w tym Disney+ oraz Netflix. Ale usługa ta to nie tylko filmy – możesz tu skorzystać również z serwisów muzycznych, jak Spotify czy Tidal, a także oglądać pliki z YouTube. Przy treściach wideo Apple TV 4K masz do czynienia z niezwykle realistyczną jakością obrazu. Towarzyszy jej audio gwarantujące wsparcie dla technologii Dolby Atmos – dzięki czemu dźwięk jest niezwykle przestrzenny.

Wszystkim możesz wygodnie sterować dzięki załączonemu pilotowi – a w jego roli możesz używać także swojego iPhone. W odróżnieniu od telewizji, tutaj nie musisz zasiadać do seansu o wyznaczonej porze. Oglądasz kiedy chcesz, zatrzymujesz w dowolnym momencie i wznawiasz, kiedy tylko masz na to ochotę. Apple TV umożliwia Ci również zapisywanie treści – w zależności od wybranej przystawki zyskujesz 64 lub 128 GB miejsca na dysku twardym. Możesz tam również trzymać własne zdjęcia czy klipy wideo.

Na tym nie koniec. Jeśli lubisz gry, Apple TV 4K daje Ci dostęp do ponad dwustu tytułów z różnych gatunków - od zabaw logicznych po gry pełne akcji i wymagające refleksu. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. 

Przygotuj się na świat rozrywki

A jaka jest za Apple TV cena? Subskrypcja to koszt poniżej 40 zł miesięcznie, jednak aby korzystać z możliwości oferowanych przez platformę streamingową, potrzebna Ci będzie przystawka. Z jej zdobyciem nie ma problemów. Znajdziesz ją na stronie iDream – to sklep autoryzowanego sprzedawcy sprzętów Apple. Dostępne są dwie wersje przystawki, różniące się ilością oferowanej pamięci na zapis treści. Niezależnie od niej, obie dają Ci dostęp do wszystkich możliwości dawanych przez Apple TV.

Nieograniczona rozrywka czeka na Ciebie! Zajrzyj na stronę https://idream.pl/tv/appletv.html i wybierz sprzęt dla siebie już dzisiaj!

 

Foto: Pixabay, treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *