XV edycja programu Grasz o staż

18-03-2010, 02:53

Trwa jubileuszowa XV edycja programu praktyk Grasz o staż. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 7 kwietnia. Do wygrania 190 różnych praktyk w całej Polsce, miejsca na szkoleniach, warsztaty, książki, a nawet studia podyplomowe.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Uczestnikiem może zostać każdy, kto nie ukończył jeszcze 30 lat, jest absolwentem lub studentem III, IV i V roku studiów magisterskich lub III roku studiów licencjackich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających. Nie liczy się kierunek i tryb studiów, ważny jest  zaproponowany w konkursie pomysł.

>> Czytaj także: Studenci skorzystają ze współpracy Microsoftu z IEEE

Pierwszym krokiem uczestnika konkursu jest rejestracja i wybór praktyk z interesującej go dziedziny. Wśród fundatorów staży są firmy i korporacje z dziedziny finansów, IT i telekomunikacji, dziennikarstwa, marketingu i PR, grafiki, kultury, inżynierii i wielu innych. Do każdej branży przypisane są konkretne nazwy przedsiębiorstw i wyznaczone przez nie zadania konkursowe do rozwiązania. Case’y nierzadko wymagają od kandydata umiejętności planowania, prognozowania i znajomości danego segmentu rynku. Gotowe rozwiązania (można wybrać maksymalnie 3 zadania) będą ocenione i wezmą udział w rywalizacji.

>> Czytaj także: Jak cenią się polscy studenci i absolwenci?

Zainteresowani branżą IT znajdą na stronie projektu wiele zadań dotyczących m.in.  programowania systemów DSL, programowania Linux, rozwiązań CRM, testowania wydajności aplikacji webowej, tworzenia aplikacji czy też kontroli serwisu MMS/WAP. Wśród fundatorów staży znalazła się światowa i polska czołówka firm – Nokia Siemens Networks, Sii Sp. z o.o. Thomson Reuters, Grupa TP oraz Grupa Allegro. Praktyki odbywać się będą w całej Polsce. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 kwietnia 2010.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag studencitag stażtag praktykitag ITtag Grasz o staż
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.