Wyprzedaże sprzętu Vobis w sklepie Hit

07-11-2010, 08:09

Poprzednie modele laptopów, starsze aparaty cyfrowe, lustrzanki, oprogramowanie – to część z produktów, które sprzedaje Vobis w niższych cenach w swoim nowym sklepie.

Sklep Vobis po rozpoczęciu sprzedaży sprzętu komputerowego i multimedialnego na Facebooku, teraz uruchamia kolejny sklep internetowy, tym razem z przecenami i końcówkami serii.

>> Czytaj też: Dedykowana chmura rozwiązaniem dla sklepów internetowych?

Sonda
Interesują cię poprzednie modele sprzętu multimedialnego?
  • tak
  • nie
  • nie kupuję przez internet
wyniki  komentarze

W sklepie internetowym Hit.pl znaleźć można m.in.: notebooki, komputery, drukarki, monitory, oprogramowanie, GPS, palmtopy, aparaty cyfrowe, akcesoria komputerowe oraz sprzęt audio-wideo. Asortyment nie będzie prezentował nowości technologicznych, stąd niższe ceny (niż w sklepie Vobis).

Vobis uruchamia sklep internetowy Hit z przecenami
fot. - Vobis uruchamia sklep internetowy Hit z przecenami
- Nasz pomysł na Hit.pl, to przede wszystkim dotarcie do nowej rzeszy klientów, wrażliwych na argument ceny i niekoniecznie szukających nowości rynkowych, ale atrakcyjnych cenowo i nadal nowoczesnych i markowych produktów. Generalnie spodziewamy się zwiększenia się obrotów w całym naszym kanale internetowym i wzrostu znaczenia tego segmentu w całości sprzedaży Vobis – twierdzi Adam Rzepkowski, dyrektor e-Commerce z Vobis SA.

>> Czytaj też: Nook wchodzi do sklepów

Od przyszłego roku sklep ma wzbogacić się o kolejne funkcje. Zakupione produkty w Hit.pl będzie można odebrać w salonach Vobis (bez konieczności ponoszenia opłaty za dostawę – aktualnie min. 15 zł). Dodatkowo będzie można zrobić zakupy na raty, pojawią się oferty czasowe i liczniki pozostałych ilości produktów.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy