Windows Phone 7.5 Mango dostępny dla wszystkich

20-10-2011, 10:58

Gigant z Redmond poinformował, że aktualizacje Mango dostępne są już niemal dla wszystkich użytkowników poprzedniej wersji platformy.

Na blogu Microsoftu Eric Hautala zapewnił, że aktualizację do Mango mogą wykonać praktycznie wszyscy użytkownicy Windows Phone'a. Choć procedura prawdopodobnie zakończy się wcześniej niż pierwotnie planowano, nie obeszło się bez pewnych trudności.

Czytaj także: Steve Ballmer chwali wyniki Binga

Problemy z aktualizacjami dotknęły hiszpańskich użytkowników smartfona LG Optimus 7, działającego pod kontrolą operatora Telefonica. Opóźnień w aktualizacjach doświadczą także klienci europejskiego Orange'a. Microsoft zapewnia jednak, że są to jedynie drobne utrudnienia, nad którymi firma już pracuje wspólnie z dostawcami usług telekomunikacyjnych.

Przy okazji Microsoft poinformował użytkowników, że niedługo po zakończeniu pierwszego etapu aktualizacji niektórzy klienci mogą zostać poinformowani także o konieczności wgrania drugiego pakietu. Kolejna poprawka ma podnieść wydajność systemu, jednak nie wszystkie smartfony będą jej wymagały.

Microsoft przeprowadza proces aktualizacji swoich smartfonów już od ponad trzech tygodni, a w trakcie firma wielokrotnie chwaliła się, że całość przebiega znacznie szybciej, niż pierwotnie planowano (5 tygodni). Na konferencji AsiaD zaprezentowano także kolejne urządzenia, które trafią do klientów już z zainstalowaną nową wersją platformy Windows Phone.

Czytaj także: Nokia Sun z Mango w połowie listopada


Źródło: Microsoft
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930