Wideorecenzja Nokii C7

PATRONAT MEDIALNY 08-09-2011, 12:08

W odcinku rozpoczynającym nowy sezon programu Mobzilla prowadzący przygląda się Symbianowi Anna na Nokii C7.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Nokia C7 na pierwszy rzut oka wydaje się być telefonem wytrzymałym, na co wpływa dobrej jakości plastik i Gorilla Glass na froncie. Pod szkłem hartowanym znajduje się ekran AMOLED o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 360x640 pikseli. Nie gwarantuje on perfekcyjnej widoczności w jasnym słońcu, ale na plus działa to, że kolory są bardzo naturalne. Urządzenie pracuje na procesorze taktowanym zegarem 680 MHz i ma 256 Mb pamięci RAM, co nie pozwala niestety na to, by telefon pracował płynnie.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim Symbian w wersji Anna. Pierwszą bardzo widoczną zmianą jest to, że pojawiły się nowe, bardziej okrągłe i zunifikowane ikony. Druga ważna zmiana to ulepszona przeglądarka internetowa, której wcześniejsza wersja była wyjątkowo wolna i niewygodna w użyciu. Kolejną ważną cechą jest pojawiająca się po raz pierwszy w Symbianie w trybie pionowym klawiatura w układzie QWERTY. Ponadto telefony pracujące na Symbianie to ciągle urządzenia, na których możemy znaleźć nawigację z dożywotnią licencją, która nie łączy się z internetem.

>> Obejrzyj poprzednie odcinki Mobzilli

>> Obejrzyj inne programy telewizji internetowej Webshake.tv


Źródło: Webshake.tv


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.