Waluta cyfrowa Sakura Bloom aktywna i dostępna

02-11-2018, 23:09

Waluta Sakura Bloom (SKB) jest już notowana na potrzeby tradingu w czasie rzeczywistym na giełdzie wirtualnych walut CoinBene. Z czym się wiąże jej użytkowanie?

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Użytkownicy SKB mogą wymieniać SKB na BTC (bitcoin), SKB na ETH (ethereum) lub SKB na USDT (tether). Giełda CoinBene ułatwia użytkownikom konwersję monet SKB na żądaną walutę.

Waluta SKB zainicjowała SKB Action, rozwiązanie które zaczyna korzystać z usług urządzenia oddzielania komórek w odpowiedzi na odczynniki (CD34) w medycynie regeneracyjnej. Rozwiązanie SKB Health Wallet zostanie wprowadzone w szeregu zastosowań, w tym w zarządzaniu przypadłościami, lekarstwami, wpisami, przesyłaniem i odbieraniem danych, które możliwe będą po uiszczeniu płatności monetami SKB.

Pacjenci w posiadaniu odpowiednich ilości monet SKB będą mieli priorytetowy dostęp do wizyt lekarskich i bezgranicznych usług medycznych na całym świecie.

Źródło: PAPSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.