W podróż... na randkę

22-04-2009, 11:37

Serwisów randkowych jest mnóstwo. W większości przypadków uczestników portali łączy tak naprawdę tylko chęć poznania kogoś specjalnego. Nowo powstały TravelFriends.pl oferuje trochę inne kojarzenie znajomości - społeczność serwisu łączy przede wszystkim zamiłowanie do podróży.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Właścicielka i pomysłodawczyni serwisu, Beata Sieradzka tłumaczy: "TravelFriends.pl to portal, na którym można znaleźć towarzysza podróży, zorganizować samemu imprezę lub przyłączyć się do kogoś, kto ma już konkretne plany. Można poznać nowych ludzi, wyjechać na oryginalną randkę albo po prostu spotkać się czy zaprzyjaźnić z parą, która ma dzieci w tym samym wieku, co nasze".

Serwis ma ułatwiać realizację pomysłów i zebranie uczestników przedsięwzięcia. Użytkownik może sam prezentować swoje pomysły na wolny czas i szukać przyjaźni, znajomości, randki. Serwis jest nowy - dopiero w najbliższym czasie na portalu zacznie również działać forum, przewidywane są też kolejne rozwiązania, ułatwiające organizację czasu przeznaczonego na wypoczynek.

Na razie społeczność skupia ponad 600 amatorów podróży/spotkań w podróży. Uczestnicy to głównie single, którzy chcą aktywnie i w towarzystwie spędzać czas lub szukają osoby na dokwaterowanie, aby ograniczać koszty podróżowania. Kolejne grupy odbiorców to emigranci, szukający znajomych w nowej okolicy oraz pary, które chcą poznawać nowych ludzi lub wspólnie wyjechać na wakacje.

TravelFriends.pl większość swoich funkcji pozostawia ogólnodostępną dla osób niezalogowanych. Wszystkie opcje są bezpłatne, portal jest polsko- i anglojęzyczny.


Źródło: TravelFriends.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.