Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

VCentrum w Warszawie – sprzedaż i serwis aut premium w najlepszych cenach

28-02-2020, 16:38

VCentrum to największy niezależny serwis i dealer samochodów premium w Warszawie. W ofercie sprzedaży znaleźć można 200 auta takich znanych i cenionych na całym świecie marek, jak Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Volvo czy Land Rover oraz super cars. VCentrum w Warszawie możesz kupić luksusowe auta o sprawdzonej historii pochodzeniu.

Salon używanych samochodów luksusowych o potwierdzonym pochodzeniu

VCentrum w Warszawie specjalizuje się w sprzedaży używanych aut klasy premium i samochodów luksusowych. Każdy oferowany przez firmę samochód przed trafieniem do sprzedaży jest starannie weryfikowany pod względem technicznym przez serwis VCentrum. Klient kupujący wybrany samochód otrzymuje dostęp do historii i zużyciu materiałów eksploatacyjnych oraz stanie technicznym. Wszystkie sprzedawane przez VCentrum w Warszawie auta posiadają bezpieczne i sprawdzone pochodzenie.

Oprócz szerokiego wyboru używanych aut klasy premium, VCentrum oferuje swoim klientom także możliwość indywidualnego zamówienia interesującego ich modelu auta. Dzięki szerokiej sieci kontaktów oraz doskonałej znajomości rynku samochodów premium firma jest w stanie wyszukać interesujące klienta auto, zweryfikować jego stan techniczny oraz zaproponować jego zakup w atrakcyjnej cenie. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas oraz zyskać pewność, że kupowane auto w pełni spełni oczekiwania nabywcy. Wszystkie oferowane przez firmę samochody mogą zostać sfinansowane za pośrednictwem leasingu lub kredytu. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo odnośnie wyboru najlepszej dla niego opcji finansowania oraz profesjonalne wsparcie w dopełnieniu formalności kredytowych.

Profesjonalny serwis samochodów premium w Warszawie

Nowoczesne samochody są nie tylko piękne, ale przede wszystkim kryją w sobie skomplikowane i nowoczesne systemy, które podczas naprawy i diagnostyki wymagają posiadania dużej wiedzy, doświadczenia a przede wszystkim oryginalnych systemów diagnostycznych. Do dobrej diagnozy i prawidłowego wykonania naprawy serwisowej konieczne są narzędzia diagnostyczne czyli oryginalne systemy producenta dedykowanie konkretnej marce. VCentrum specjalizuje się w serwisowaniu samochodów premium korzystając z systemu np. Volvo Vida dla samochodów marki Volvo, Audi VAS dla marki Audi, OSS dla samochodów BMW, PIWIS III dla klientów posiadających Porsche oraz XENTRY Diagnosisdla użytkowników marki Mercedes-Benz. Tylko doświadczeni mechanicy i diagności oraz oryginalne systemy diagnostyczne zapewniają doskonałą jakości usług w tak zaawansowanych technologicznie samochodach. VCentrum oferuje poziom technologii, jakości oraz kompetencji na najwyższym poziomie.

W trosce o najwyższą jakość współpracy wszystkie usługi serwisowe świadczone przez VCentrum w Warszawie wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych i wyszkolony zespół, którzy do diagnostyki wykorzystują jedynie oryginalne systemy dedykowane konkretnej marce. Firma realizuje przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, które są honorowane przez producentów aut, a wszystkie naprawy dokonywane są przy użyciu oryginalnych części lub certyfikowanych części zastępczych, które pozwalają zachować wysoką jakość użytkowania oraz eksploatacji samochodu.

Ostatnie artykuły:


Tematy pokrewne:  

tag auta premium