UPC: Wyższe prędkości i niższe ceny internetu

02-08-2010, 14:08

Od 2 sierpnia UPC Polska wprowadza nową ofertę internetową o lepszych parametrach usług i obniżonych cenach. Telewizja, internet, telefon w UPC objęte są nowymi, promocjami pakietowymi, dzięki którym klienci zapłacą jeszcze mniej.

Obecnie portfolio internetowe UPC otwiera usługa Fiber Power 5 Mb/s, a dodatkowo klienci mogą wybrać spośród prędkości 10 Mb/s, 25 Mb/s, 50 Mb/s oraz 120 Mb/s. Cena internetu Fiber Power 120 Mb/s została obniżona o 25%. Fiber Power 50 Mb/s i 120 Mb/s jest już dostępne dla 2/3 gospodarstw domowych znajdujących się w zasięgu sieci UPC.

>> Czytaj też: Ponad 100-krotnie szybszy internet bez światłowodów

Sonda
Czy jesteś zadowolony z prędkości swojego internetu?
  • Tak
  • Nie
  • Planuję zmienić dostawcę
wyniki  komentarze

Dodatkowo nowe usługi charakteryzują się m.in. większą liczbą komputerów możliwych do podłączenia, pojemnością oraz liczbą kont e-mail, pojemnością kont na serwerze WWW oraz maksymalnym rozmiarem przesyłanej wiadomości.

- Dzięki nowym promocjom na pakiety usług z cieszącego się największą popularnością Internetu Fiber Power 25 Mb/s można korzystać już od zaledwie 40 zł/mies., a bardziej wymagający internauci docenią fakt, że Fiber Power 50 Mb/s jest dostępny już od 50 zł/mies. – powiedział Simon Boyd, prezes zarządu, UPC Polska

Promocje i pakiety

UPC wprowadza nowe promocje na pakiety usług, dzięki którym są one dostępne na atrakcyjniejszych warunkach tak długo, jak klient będzie chciał z nich korzystać. W promocji na potrójną usługę abonenci otrzymają trzecią, najtańszą usługę bez opłat. Przy zakupie dwóch usług, druga jest tańsza o 50% przez cały okres korzystania. Promocje dotyczą też Pakietów Premium Telewizji Cyfrowej UPC oraz usług dodanych. Do najczęściej wybieranego przez klientów Internetu Fiber Power 25 internet bezprzewodowy dołączany jest bezpłatnie na cały okres korzystania, zarówno przy zakupie dwóch, jak i trzech usług.

UPC podwyższa prędkości internetu dotychczasowym klientom

Niższe ceny i nowe parametry usług internetowych UPC
fot. - Niższe ceny i nowe parametry usług internetowych UPC
 UPC rozpoczął proces automatycznego podnoszenia prędkości usług internetowych dotychczasowym abonentom, którzy od chwili podpisania umowy korzystali z usług o niezmienionych parametrach. Od początku roku proces objął blisko 200 000 klientów UPC, którzy dzięki temu w ramach dotychczasowej umowy mogą korzystać z szybszego internetu.

>> Czytaj też: Szybsza sieć radiowa - nadchodzi WiMAX2

Szczegóły ofert dostępne są pod adresem: www.upc.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy